Beşiktaş - Galatasaray derbisi ne olur size?

Beşiktaş - Galatasaray derbisi ne olur. Kaç kaç biter?

• Beşiktaş alır.
    55% (12)59% (34)58% (46)Oy Ver
  • Berabere biter.
    9% (2)10% (6)10% (8)Oy Ver
  • Galatasaray alır.
    36% (8)31% (18)32% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş hakkıyla alacak güçte , bu kez Muslera da kurtaramaz

1|0
    0|0
    • Ben kendimi bildiğim için beni ilgilendirmiyor heleki gizliler kaldıki benim yorumumdan o sonucu çıkartmak cahillik sadece beni kızdırmak isteyen bir gizli yani öyle düşündüğü için değil Galatasaray Beşiktaşa yatsın diyipte Fener düşmanı gerçek GS li olunmaz Beşiktaşada Galatasarayada gölge düşürmektir bu kaldıki maçın favorisi belli derken Beşiktaşı kastettim kendi gücüyle yenebilir Galatasaray kesinlikle yatmaz en azından yatmamalı bu benim düşüncem yani zamanında yapılan kişiye bir değil iki değil birçok kişi söylüyordu bu dediğim gibi sadece beni kızdırmak için bende gizliden sana tekrar yazim FB yandaşı BJK li Fenerin şampiyon olmasını istiyor yine hatta bana mesaj attı dim bunun gibi birşey :D Bu arada o konuları aştık sanıyordum seninle hala içind birşeyler var bu sadece üzer beni zamanında burda herkes herkese sallıyordu sende bende başkalarıda tek tek isim vermeyelim ama seninle konuştuk aştık diye düşünüyorum bu konuları zamanında herkes herkesin kalbini fazlasıyla kırdı burda.

• Sanki Muslera gibi kalecileri var da :D Sneijder yaslar 1-2 tane merak etme yeğenim ;)

• @Keydrops03 sende Muslera var bende 11 tane cengaver , ilk maçta iyi yaslamış olmalıyız ki acısı çıkmamış lolipop

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Maçın favorisi belli ama yinede futbol bu bekleyip görelim Galatasaray Beşiktaşa yatsın diyen sözde GS li gizlilerde çok biliyor bu işi Galatasaray Beşiktaşa yatmaz Beşiktaş kendi yenerse yener neymiş GS yatmazsa GS yi tutmayacakmış şimdiden bıraksın böyle düşünenler GS şampiyon olamıyorsa FB BJK beni ilgilendirmez kim hakediyuosa o olsun he bencede Beşiktaş haketti ama bu Beşiktaşa yatacağımız ya da yatmamız gerktiği anlamına gelmiyor.

0|0
    0|0
    • Gizli pembe senin fb sempatizani olduğunu söylemiş , düşmez kalkmaz Allah iste zamanında bana da boyle yakıştırmalar yapılıyordu :)

• Gs nin su anki ligteki yeri ve futbolu yaniltici olmasin derbide farkli oynayacagini dusunuyorum ayrica gsaray evinde besiktasa uzun suredir mac vermiyor kendi seyirci onundede yenilmek istemeyecektir. Mac ya gs lehine biter ya da beraberlik diyorum ben 😜

0|0
    0|0
  • Derbi derbidir ama eğer Gs Fb maçındaki gibi oynarsa bizde kazmalar yok en az 3 fark atarız ama o maçtan sonra Gs biraz toparlandı görücez.

0|0
    0|0
  • Besıktas

1|0
    0|0
  • Galatasaray prestij havasında maça çıkar ama galatasaray bu ne yapacağı belli olmuyor dingillerin, Beşiktaş formda olursa alır.

0|0
    0|0
  • Galatasaray Beşiktaşın altına yatacak

0|0
    0|0
  • Galatasaray neresiyle kazanacak ki? Rezil oynayan bir takım.

0|0
    0|0
  • kim durabilir önümüzde😏

0|0
    0|0
  • Besiktas alir

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

1|0
    0|0
  • ağır tecavüz ederiz cincona :)

0|0
    0|0
  • İçimden bir his beşiktaş alır dedi kanka

0|0
    0|0
  • galatasaray yatmaz biz yatırırız.

gs 1-3 Beşiktaş

0|0
    0|0
  • dağıtırız :D

0|0
    0|0
  • Şu bir gerçekki galatasarayın ölüsü beşiktaşa 3 atar.

0|1
    0|0
  • Beisktasim

0|0
    0|0
  • C şıkkı dedim

0|0
    0|0
  • fanatik Galatasaraylı olarak beşiktaş çakar bize diyorum net

0|0
    0|0
  • Mikeceğiz 8taşı! bizene şampiyonluğundan!

0|0
    0|0
  • çünkü evet

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama inşallah Beşiktaş alır maçı.
    Dürüst olmak gerekirse hepimizin kalbinden geçen de bu zaten

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yatarız beşiktaşa, fener şampiyon olamayacak.

0|0
    0|0
  • Galatasaray alır (Galatasaraylıyım ❤💛)

0|1
    0|0
  • Galatasaray <3

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimal beşiktaş kazanır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alırr

0|0
    0|0
  • sen gs nin bu maçı alacağına inanıyor musun? ha gücü yetse de bile bile verecekler bu çok bariz :)

0|0
    0|0
    • Koyu Beşiktaşlıyım. Yani inanmamayı tercih ediyorum :)

• ahah hak eden şampiyon olsun kardeş :)

• üleyn, değil 2 sene, isterse 4 sene gitmeyelim Avrupaya, yeterki fener şampiyon olmasın.
    Eğer Beşiktaşa çekme takarlarsa, bizimkilere demediğimi bırakmam valla.
    Koca bir sezon hiçbirşey yapmadılar, üstüne birde feneri şampiyonmu yapacaklar?
    Kıyameti koparırız, bilsinler yani

1|1
    0|0
    • @karadenizli52
      senin fener sempatizanı olduğunu en baştan beri biliyordum zaten :D

• Satmıyoruz dedi diye sempatizan mi oluyor? İnsanları yaftalamak bu kadar kolay mi

Yükleniyor...