5 ayda 8 kilo vermek mümkün mü? Nasıl?

167 boyunda 58 kilo ağırlığındayım. Göbeğim ve basenim var.2 avucu doldurucak kadar göbeğim var 😳 Popom yuvarlak ve çıkık. Çok kötü durumda değilim ama 50 kiloya düşmek istiyorum. Nasıl bir diyet yapmalıyım? Her gün koşu yaparsam işe yarar mı? Diyette şeker ekmek karbonhidratı vs.. kesmek benim için yeterli mi yoksa düzenli bir diyet mi yapmalıyım? Bilgi verir misiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 3 ayda 14 kg aldım ben
    5 aydada geri veririm yani bunda birşey yokk ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok rahat verebilirsin yürüyüş ve kendine uygun bir diyetle

0|0
    0|0
    • Kendime uygun diyeti nasıl belirlerim?

• açıkçası diyetler birçok yönleriyle birbirine benziyor çok fazla kilo problemin olmadığı için en temel düşmanlarımızın miktarını azaltman ve ana- ara öğünlerini ayarlaman yeterlidir diye düşünüyorum. Kendine uygundan kastım diyetisyen kontrollü diyetler. Ben diyetisyene gidiyorum değerlerim ölçülerek diyet verildi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Selam, kilon normal. Yapacağın diyet her ne ise karbonhidrat protein ve yağlardan birini bile tamamen kesme. Ama kilo verme döneminde proteini arttır alma döneminde ise karbonhidratı. Günde en az 2.5 litre su iç. Bunlar basit kurallar.. Seni yaza mutlu sokacak olan basit kurallar :)()()()

0|0
    0|0
  • düzenli spor yap. akşam 8den sonra bir şey yeme. antrenman öncesi kahve iç ve düzenli bir diyetle dümdüz karna kavuşursun kalçan sağlammış zaten

0|0
    0|0
  • Mumkun

0|0
    0|0
  • mümkün ve de çok kolay günde sadece 53 gram vermen gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 5 ayda 20 kilo verilir rahatlikla.

0|0
    0|0