18 günde yaklaşık 5 kilo vermek için günlük ne kadar spor yapmam lazım (ve tam olarak ne) ?

Merhaba arkadaşlar yarından itibaren koşuya başlamak istiyorum. Tabi yanında da yediklerime dikkat edeceğim. Bu konuda bilgisi olan varsa: günde ne kadar spor yapsam iyi olur hızlı sonuç almak için? 1 saat ise 1 saat, 2 ise iki. Söylediklerinize uyacağım yardımcı olan olursa sevinirim :) (şöyle bir 6-7 kilo vermek istiyorum ama 18 günde ne kadarı mümkün bilemiyorum)

Güncellemeler:
Arkadaşlar bu arada söylemeyi unuttum metabolizmam çok yavaş çalışıyor

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda ki görüşe ''Sağlığıma zarar vermektense 2-3 kilo daha az vereyim..'' yazmışsın. Bu hoşuma gitti.
    6-7 kiloyu su yağ kas olarak kaybetmekte var su ve yağ olarak da kaybetmek var. Squat yap bol bol, ip atla, 5 dakika yüksek tempoda koşup yarım saat orta şiddette hızlı yürü, mekik çek, ters mekik çek, zıpla, esne.
    Tekrarların sınırları yok, bunu sen belirlemelisin. Sana sayı verirsem yanlış yapmış olurum. Kaslarının ısınıp gerçekten yandığını hissedene kadar rahat durma. Beslenmeni söylememe gerek yok zaten. Tuzu sıfıra indirme, şekeri sıfıra indir. Fastfood falan yememen gerektiğini biliyorsun zaten. Sebze, meyveye alıştır kendini. Ekmeği de sıfıra indirme, tam buğday ekmeği yiyebilirsin. Bunlara göre mantığını kendin oluşturabilirsin zaten :) Başarılar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yedıklerıne dıkkat edersen gunde 30 dakıka tempolu yuruyusle bıle zayıflarsın spor bı destekdır onemlı olan neyı ne kadar yedıgın

0|0
    0|0
    • Asljnda dikkat etmeye çalışıyorum ya ama mesela kahvaltı da felan be yiyeceğimi bilemiyorum fikir eksikliği var tıkanıyorum bir kaç günden sonra.. Sonra gelsin kızartmalar omletler.. :) neler yemem lazım?

• onemlı olan ne kadar az yedıgın degıl ne yedıgın proteın agırlıklı beslenmelısın karbonhıdratı az almalısın ve kesınlıkle 1800 altına dusme kalorı olarak mesela tam tahıllı ekmek tercıh et yumurta yıyıceksen eger yumurta beyazını tercıh et yenı basladıgın ıcın ekmegı bıranda kesme ornegın 3 yumrta beyazı 3 dılım tam bugday 1 porsıyon zeytın yaklasık 10 adet fılan 1 tatlı kasıgı fıstık ezmesı kahvaltın olabılır ama mutlaka mutlaka ara ogun yapmalısın egerkı ara ogun yapmazsan cabuk sıkılırsın az ve sık yıyıceksın mesela bu kahvaltıyı yaptın 2 saat sonra 1 porsıyon meyve sonra ogle yemegı oglende karbohıdrat+proteın agırlıklı ye aksamda hıc karbonhıdrat kullanma daha sonra yatmadan 2 saat once kazeın ıceren urun öneriyorum 1 bardak süt ıcebılırsın 1 tatlı kasıgı tarcın koyarsan ıcıne kan sekerınıde duzenler burda dıkkat etmen gereken kızartma basit karbonhıdrat ve yogun seker ıceren gıdalardan kaçmak bunu bır dıyet olarak degılde hayat tarzı olarak yaparsan hem senın ıcın kolay olur

Erkekler Ne Diyor 14

• Yaklaşık yediklerin hariç 40 Bin kalori harcaman gerekir.

0|0
    0|0
  • İstersen bir haftada da verirsin ama bu senin sağlığına zarar ayda 4 kilo ideAl olan ekmek azalt çavdarlı bir iki dilim ye tempolu koş zaten bişiler olur en basiti ama olay bu kadar basit değil yağ yakımı başlatmak kolay değil sistemli olmak gerekir bir uzman tarafında düzenli beslenme önerisi almak gerekir bak diyet demiyorum düzenli beslenme😉

0|0
    0|0
  • Cok basit cok 2 hatta 1 ogun cok az miktarda yemek ve olumune spor kosu fitness vs.. tabi tarife basit uygulaması zor irade lazım

0|0
    0|0
    • Ciddi mi bu? Sağlığıma zarar vermektense 2-3 kilo daha az vereyim..

• Aslında bu zararlı degil hızlı zayıflamanın agır bir yolu normal olarakta istersen gunde iki ogun seni tutucak kadar yemek ve belirli saatlerde kosu ve yapmak / geliştirmek istedigin acma germe veya fitness hareketleri

• Her gün 6-7 km yürü bir aya 10 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • yerken nasil okadar hizli almadiysa kilolari verirkende okadar hizli veremezsin

0|0
    0|0
    • Ama ben çok hızlı aldım :)

• Şöyle söyleyeyim 4 ay içinde 10 kilo aldım.. Bilmiyorum bana göre hızlı

• dogru hizli. haftada 1 kilodan fazla vermek imkansiz gibi birsey

• Saçma olmaz

0|0
    0|0
  • 12 günde 7 kilo vermiş bir psikopat olarak söyleyebilirim ki günlük 2 saat toplamlık cardio koşusu ve kalori bakımından minumum besinlerle ve bol sıvı ile zayıflarsın

0|0
    0|0
  • verebilirsin mümkün

0|0
    0|0
  • hızlı kilo vermek iyi değil, kat ve kat gerisini alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ama tatile gidicem :(

• Daha önce başlayacaktın. Aralıkta, Ocakta falan. Ama 5 kiloyu 1 ayda verirsin ama dikkatli ol yani.

• Depar at 😄

0|0
    0|0
  • böyle bişey mümkün değil olursada aşırı sağlıksız

0|0
    0|0
  • @KönigKreuzberg abime sor o bilir :D

0|0
    0|0
  • hergun 1 saat kos 4 kilo verirsin

0|0
    0|0
    • Beslenmeme de dikkat edersem daha fazla verebilir miyim?

• Sabah veya akşam be Zaman koşsam daha iyi olur? Bir fark eder mi acaba

• sabahlari ac karna kos

• Mümkün drğil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...