Yüzme öğrenmek istiyorum?

yüzmeyi öğrenmeyi çok istiyorum 1.70 boyundayım ama kursa gitmeyi çok utanıyorum 18 yaşındayım acaba benim yaşımdakiler varmıdır kursta

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Utanacak bir şey yok. 1 ay da öğrenirsin sonra diğerlerinişn yanına geçersin. 3-4 ayda onlara yetişirsin. Ama istekli olman lazım iyi dinlemen lazım. Taktikleri var, rastgele kol atmıyorsun. adam sana kenarda kolunu nasıl atman gerektiğini gösterecek. kol ile ayaklarının uyumunu, ayaklarını nasıl kullanman gerektiğini söyleyecek. Su zaten insanı kaldırıyor, önemli olan soğukkanlı olup odaklanman.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• elbette vardır. yetişkinler için yüzme kursu diye ara, gönlüne göre bir yer bulursun canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 25 yaşına gircem bilmiyorum, bişey olmaz

0|0
    0|0
  • oturduğun yerin tam tersi uzağında bir yere git bu utanma duygundan anca o zaman aşabilirsin dene bunu pembe, nerden biliyorsun belki bizze olimpiyatlarda altın getirecen :D yap şunu lütfen-.-

0|0
    0|0
  • Ogrenirsin annenle

0|0
    0|0
  • sanmam o yaşta olmaz fazla kişi.

0|0
    0|0
  • olmaz olur mu bende aynı yaşta öğrendim biraz zor oluyor ama alışırsın ayrıca yalnız olarak da git bilen arkadaşlarınla cesaretini daha çabuk toplarsın hoca biraz baskı yapıyor kasıyorsun kendini

0|0
    0|0
  • Öğrenmenin yaşı yoktur..
    Katıl kursa öğren yüzmeyi

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum yüzmeyi ancak 25 yaşındaki insanda gidiyor eğer çok utanırım dersen kendini bir tane makarna al kıyıda kulaç atarak suyun üstünde durmayı öğren kaparsın

0|0
    0|0
  • gereksiz utangaçlık yapıyorsun, git ögren biran önce :)

0|0
    0|0
  • Eğer havuz varsa birkaç defa git çırpın çırpın dur birkaç seferde öğreneceksin emin ol.

0|0
    0|0
  • kursa git

0|0
    0|0
  • 50-60 yaşındaki insanlar bile gidiyor öğrenmeye.

0|0
    0|0
  • Çook güzeeeel :P
    Şimdi herkes profesyonel yüzme hocası olur az dur bekel 8)

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum
    Üstelik sahilde büyüdüm 🙈🙈🙈

0|0
    0|0
  • utanılacak bir şey değil bence hem olmasa bile eğlenceli olur gibi :D

0|0
    0|0
  • üniversitede gidersin :)

0|0
    0|0
  • heralde yani utanılacak bişey değilki :)

0|0
    0|0
  • yas 18 diyor yukarda 25-29 yazioyr. Niye bu sitedekiler böyle yalanci anlamyiorum.

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum :D
    Bende utanıyorum bir kere kıçıma uşaklar tekme çaktı denizden çıktım ama nasıl çıktım :D ben yüzüyorum ama hiç durmadan geri dönmem gerek yani ben suyun üzerinde öylece duramıyorum :D

0|0
    0|0
  • Teyzeler bile gidiyolar utancak şey yok. Ben de kursta öğrenmiştim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yüzme öğrenmek çok zor değil. Utanma bence :)

0|0
    0|0
  • Omuzlarin cok genisliyor vucudun ucgenlesiyor erkek gibi 2 sene yuzdum bu yuzden biraktim

0|0
    0|0
  • Vardır tabii ki yazıl utanıcak birşey yok bunda güzel birşey spor sonuçta

0|0
    0|0
  • vardır

0|0
    0|0
  • Vardır tabi genellikle aynı yaştaki kişileri gruplar halinde ayırıp ders veriyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...