Hoşlanıyorumsu gibilerinden

hemen konuya giriyorum matematik kursunda bir çocuk var aslında hoşlanıyormuş da hoşlanmıyormuş gibi bir şeyim grup olarak çalışmalar yapıyoruz ve aynı grupta yer alıyoruz geçeng ün yine kurstayız ve arada sohbet ederken bir kızdan hoşladığını söyledi (sadece ikimiz değiliz ) kızın adını falan da söyledi ve bana baktı buna karşı nasıl tavır edinsem bilemedim..? (çok hoş biri değil ama konuşmasını nerde ne yapmasını bilen biri)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senin tepkini ölçmüş sende onun tepkisini ölç :) umursamıyormus gibi de aa ne güzel güzelmi bari falan de ins cok mutlu olursunz de eğer suratı yuz ıfadesi veya sana karsı davranısları degisirse bilki senin tepkini ölçmek için yapmıstır ;) sonrasını sen ayarlarsın zaten :) bol sans :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kurs zaten piyasa yeri oraya ders mi calışmaya gidiyorsun sevgilin olması icin mi? yazık verilen paralara

0|0
    0|0
  • Valla aynısı bana ilkokulda da oldu.Hoca grup yaptırım mat soruları soruyordu ben yapamıyodum karşımdaki kız hep yapıyodu aşık olsun ama sonradan anladım ki not içinmiş .ciddiyim bak

0|0
    0|0
  • sende konş muhabbet et aranızı sıcak tut.Arkadaş olarak kal eğer daha fazla birşeyler hissedersen biraz daha yakın olmaya çalş bakışmalarla falan erkek anlar zaten

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorumsu gibi oda

0|0
    0|0
  • Etkilemiş ama ona karşı sevgi duyduğunu düşünmüyorum. Bence onu üzecek bir şey yapma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...