Ey İnsanoğlu neden bu kadar hıyarsın?

Eğer canın sıkkınsa, yalnızsın çoğu zaman sıkkınsa daha çok yalnızsın. Dedikodu yapamıyor insanlarla eğlenemiyorsan yalnızsn. Kılık kıyafete ilgin yoksa yalnzsn . Ukala ve kendini beğenmiş değilsen yalnızsın. Her akşam onlarla çıkıp gezmiyorsan yalnızsn. Acımasız olamıyor içinden geldiği gibi davranıyor ve onları eğlendiremiyorsan yalnızsın. Bugün farkettim de arayacak tek bir arkadaşım kalmamış. Ama öyle bir durumdayım ki yalnızlığa müptela olmuş gibi sıkı sıkı sarılıyorum ona, diğer taraftan artık usandım iki çift laf edecek kafama göre birini bulamamaktan insanların ikiyüzlülüklerinden. Söylesenize ben napim daha ben? öyle de olmuyor böyle de...

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• güzel tarifledin özetle herkes gibi değilsen yalnızsın bu hayatta. bencil iki yüzlü riyakar olacaksın. dedikoducu olacaksın bu hayatta mutlu olmak için. yoksa insanlarla anlaşamazsın yalnız kalırsın. düzgün insan çok az. senin şanssızlığın bu olmuş ki etrafında hiç yok. inşallah azda olsa birkaç kişi bulursun kendine kendin gibi olan.

1|0
    0|0
    • Ya hani olur ya böyle yalnızlığını o kadar sevmeye başlarsın ki artık korkmaya başlarsın. Sanki yutacakmış gibi seni. kaybolup da gitcekmişsin gibi.Bilemiyorum.

• Kendimi bildim bileli severim yalnızlığımı.

• sevgilin olmadı mı hiç? ya da dostun?

Erkekler Ne Diyor 10

• kendine iyi mukemmel dürsüt arkadaslar edin. belki de seven birini edin. bunlardan da sıkılıyorsan git kendini at

0|0
    1|0
  • Hayat böyle acımasız insanlar yüzünden berbatlaşıyor. Herkes herkesi değiştirmeye kalkarsa böyle olur. Mesela ünvde koskoca sınıfta 65 kişi var biri bile benimle konuşmuyor asabi belden aşağı espriler yapmadığım için. Bebinle sadece not alışverişinde bulunuyorlar

1|0
    0|0
  • Çok doğruuu

1|0
    0|0
  • sen zirve yolundasın kişisel gelişim içerisindesin anlaşılan yalnızlık iyidir insanı güçlendirir. zirvedekiler hep yalnızdır

1|0
    0|0
    • Teselli mi diyosun?

• aynen öyle silen sensen eğer sorun yok ama silinensen durum vahim şimdi benim sildiklerim bana imreniyorlar hatta biri geçenlerde amerika gibi adamsın demişti

• Açıkçası yalnızlık benim tercihim oldu kendimi bildim bileli.Bir sildiğim insanın adını daha da almam ağzıma o andan sonra. Şimdiyse sorgulamaya başladım hani anlıyo musun, hata yaptığım bir yer varmıdır varsa neresi yoksa ben neden kendimden emin olamıyorum vs.

• yap bir kahve aç camları al eline bir kitap başla okumaya :)

1|0
    0|0
  • sen nasıl mutlusun? öyle mi böyle mi

1|0
    0|0
  • insanoğluyum cunku senın gıbı

0|0
    0|0
  • duygulandırdın :(

0|0
    0|0
  • hangi şehirde yaşıyosun?

0|0
    0|0
  • işte bizde bu yüzden burdayız kahrolsun yalnızlık napaq ks de tkılıorus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Beni anlattın demek yalnız değilmişimm

1|0
    0|0
  • güzel ifade etmişsin yalnızlıgın tadını cıkarmaya bak bir de kimseyle %100 anlaşamazsın arkadaşlarını kategorilere ayır. kimiyle sadece alışverişe cık kimiyle bir yerde otur konuş kimiyle sadece sinemaya git vs vs her insanla her şey yapılmıyor çünkü

1|0
    0|0
  • dünyada salak çok.

1|0
    0|0
  • Yalnızlığın insanı mutlu edebildiğini biliyor muydun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...