Herkes "doğru insanı" arıyor, ama hiçkimse doğru insan olmaya çalışmıyor.

saatkaç
Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Aynaya ve kalbinize (kendinize) bakınca ne görüyorsunuz ?
Güncellemeler
+1 yıl
"Kendisi harika olup da, doğru insanı bulamayanlar derneği" kuruyoruz. Şimdiden üç üye oldu.

Derneğe üye olmak isteyenler, kayıt için müracaat etsin lütfen.

Bu arada, hazır güncelleme yapmışken; "beyaz atlı prensi bekleyen" bir kızın resmini de eklemek istiyorum: link

Herkes "doğru insanı" arıyor, ama hiçkimse doğru insan olmaya çalışmıyor.