Herkes "doğru insanı" arıyor, ama hiçkimse doğru insan olmaya çalışmıyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Aynaya ve kalbinize (kendinize) bakınca ne görüyorsunuz ?

Güncellemeler:
"Kendisi harika olup da, doğru insanı bulamayanlar derneği" kuruyoruz. Şimdiden üç üye oldu.

Derneğe üye olmak isteyenler, kayıt için müracaat etsin lütfen.

Bu arada, hazır güncelleme yapmışken; "beyaz atlı prensi bekleyen" bir kızın resmini de eklemek istiyorum: link

2|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Doğru insanın tanımı nedir ki? Neye göre doğru?

Standardı yok bu işin...Kimse bir makineden kalıp sabun gibi çıkmıyor..Herkes kendine yakışan doğrulukta birini arıyor.Ama o bile kimine doğru kimine yanlış..Kusurları olması,zaafları olması,çirkin olması hiç mühim değil söz konusu anlaşmaksa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben hiç bir zaman doğru insanı aramadım. Kendim doğru değilim ki karşımda ki doğru olsun. Kendime hayrım yok ki karşımdakine olsun.

0|0
    0|0
  • doğru insanı tepen insan görüyorum aynaya bakınca. Beni canından çok seviyor ama ben onu sevmiyorum işte..

0|0
    0|0
  • doğru olmaktan vazgeçtik belki de,yanlışlara maruz kalıp,yanlışa düşmekten alıkoyamadık kendimizi.ve hazin son,doğruluk öldü..

0|0
    0|0
  • kime göre doğru

0|0
    0|0
  • dogru insanı aramıyorum anlaşabildigim biriyle iyi kötü yuvarlanıp gitmek isterdim

0|0
    0|0
    • Tanımı senin için farklı olsa da, sen de kendine göre "doğru" olanı arıyorsun sonuçta.

• öncelikle konu başlığı çok güzel :D sonra konuya dönersek herkes birbirini suçluyor başkalarının hatasından dert yanıyor sanki kendisi kusursuz başkasıda onu çekiştiriyo bu kadr saçma bir toplum dayız

0|0
    0|0
  • elimden geleni yapıyorum

0|0
    0|0
  • aten insanlar başkalarını leştirmekten kendilerini görmeye zaman bırakmıyor:) Her zaman savunduğum öz eleştiri, yani önce kendini düelt sonra başkasını:)

0|0
    0|0
  • Calisiyordur kendince.

Hic.

0|0
    0|0
  • soru çok güzel ama cevap bulamadım

0|0
    0|0
  • hep söylerim doğru insan bulamıyorum derler kendileride doğru değilr.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Terzi kendi söküğünü dikemezmiş arkadaş..

3|2
    0|0
  • valla baya iyiyim.Çok da doğruyum pek bir problem göremiyorum.Gayet eğlenceli neşeli keyifli hayat.

0|0
    0|0
  • ise yaramaz etrafındaki insanlari gıcık eden bir insan görüyorum

0|0
    0|0
  • aynalara bakmıorum...

0|0
    0|0
  • kardeşim ,doğru insan olupta doğru insan bulamayanda var buna ne diyeceksin :)

0|0
    0|0
  • Benim içim rahat :D

0|0
    0|0
    • sordugun soru ıle guncelleme senınde annı goruşte değil iş olsun dıye sordugun bellı soruyu sen nekdıne bıle ınanmıyorsun

• Öyle algılanacağını düşünmedim işin doğrusu. Espri olsun, biraz tebessüm etsin millet diye vermiştim resmi...

• ^_^

• Herkes cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez. Yani kolay olan dururken zoru kim neden seçsin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...