Göbeğim ve sırtımdan aldım kiloyu bune ya?

Merhaba. Sıkıntıdan kendimi yemeğe vurdum ve kilom 59 oldu. Göbek saldı basını gidiyor sadece göbekte değilki miğdemde şişti. Napicam bilmiyorum. Bacaklarim ve kalcalarimdan memnunum göğüslerimde öyle. Sırtımda ve göbeğimden aldım kiloyu baya. Fitnessa gitsem kalcalarim ve göğüslerim küçülür diye korkuyorum. Napmalıyım sizce? Yardımcı olurmusunuz? Ayrica bacaklarim gayet iyi normal iyice incelsin istemiyorum. Resmen orantisiz bisey oldum artik. Ölçülerim 97 75 97

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness a git bölgesel çalışma yap. (Karın, bel ve sırt) ya da internet üzerinden 30 days shred diye bir antreman videosu var. Evde rahatça onu çalışarak da karın ve bel bölgeni inceltebilirsin. Ama tavsiyem spora gidip profesyonel hoca eşliğinde daha çabuk ve etkili bir antreman programı uygulaman.

1|0
    0|0
    • Çook sağol insallah bacaklarsan kalcadan göğüsten gitmez 😄😄😄👏🏾

• Giderse bile çok ufak gözle görülmeyecek kadar gider. Örnek veriyorum sen ölçüleri 97,75,97 demişsin. Karın ve bel bölgesini inceltmek için spor yaparken spor diyeti de uygulaman lazım. Bu diyeti uygularken de göğüs ve kalça çalışmasan da belki 1 tık küçülme olabilir. 96 ya falan düşebilir bunu da normal karşılamak gerekir.

En İyi Kız Görüşü

• Sıfır beden incecik bir kızken; bir dönüm noktasında bana da oldu. Farketmeden aynı dediğin gibi oldum. Sonra farkındalık başladı ve fazla yemeği, abur cuburu kestim. Az az ve sağlıklı özellikle zeytinyağlılar ile beslendim. Bir iki ay sonra bir baktım eski halimdeyim. şu an en ufak salmada göbek çıkıyor biraz o kadar. Kısacası, beslenme alışkanlığını düzene sokup, arada dans edersen korursun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sal be g. t göbeği nolacak ya biz spor yapıyoruz da ne oluyor ne yedigimiz yemekten tad alabiliyoruz nede içtigimiz sudan tek amaç ne fit ve sexy bir vücut ne işe yarıyacak belki 3-5 kız beğenir beğense ne olacak hiçbirşey anlamsız yani bırakmayı düşnüüyrm :D Gerçekten prof olarak meslek olarak yapılmadıgı sürece anlamsız bence spor.

1|0
    0|0
    • Erkek için öyle şahsen ben erkeklerde baklava yerine şekerpareyi tercih ederim 😄 Huyum kurusun. Ama bende öyle olmuyo iste

• Aynen çok devir çok kötü kolla g. tü. Erkek halimle ben bile kolluyorum eşcinseller arttı. :D

• Sen Diyarbakırlı mısın bizim lisedeykn sana çok benziyen bir kız vardı Adı Leyla idi. Var mı Leyla diye akraban.

• küçülmez ya. zaten küçülse de dikkat kaybedecek gibi değilmiş. rahat ol. fitnessa git gönül rahatlığıyla karnın incelir zaten en başta

1|0
    0|0
    • İnşallah hocam ya. Gidicem x fite yazılmayı düsünüyorum.

• ben macfite gidiyorum. orayı hiç duymadım ama iş zaten sende bitiyor. zaten düzenli gidersen sarkmalardan da kurtulursun

• biraz daha ye gitsin seven öylede sever :D

1|0
    0|0
  • korse tak

1|0
    0|0
  • Yediğin şeyler genelde yağlı ve kızartma hatta şekerli atıştırmalıklardır diye düşünüyorum fitnessa gitsen kalçan ve göğüslerin küçülmez ve 1-2 ay spor yapıp toplarım düşüncen varsa olmaz ama sabah koşuları evde yapailceğin basit egzersizler yağ ve karbonhidrat oranı düşük bir diyetle bu işi çözebilirsin önemli olan kilon değil aynadaki görüntün

0|0
    0|0
  • yapacak bişe yok.

0|0
    0|0
  • Bel çok kalın olmuş

0|0
    0|0
  • Tombik iyidiiir

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya ne dersin

0|0
    0|0
  • hahaha geniş gözüküyordursun ozaman

0|0
    0|0
  • Mekik çek

0|0
    0|0
  • Kuculmez ne alaka sporu yapmasını bilrisn kalcan niye kiculsun

0|0
    0|0
  • bitek belin kalın gerisi normal yani popo ve üstün orantılı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Spora yazıl haşlama şeyler ye mümkün olduğunca yağlı yemeklerden, hamur işlerinden uzak dur

1|0
    0|0
  • Bence Fitness a gitmelisin öyle orantısız bişey olmaz zaten ben de 58 kiloyum ama yediğim zaman karnım şişiyor boyun kaç bu arada

1|0
    0|0
  • senden iyi antrikot kontrfile çıkar

0|1
    0|0
  • Vücut tipin elma demek ki bölgesel akupunktur yapabilirsin ya da spor salonuna git zaten amacını söylersen ona göre hareket cardio vs verirler bacakların ve kalçalarında sıkılaşır daha güzel durur

0|0
    0|0
  • Sporrrrr

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :/

0|0
    0|0
  • biraz genişmişsin canım ayrıca fitnes küçültmez merak etmne :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...