Elinizde Olmadan Takıntı Haline Getirdiğiniz Şeyler Var mı?

link

sizlerin de takıntı yaptığı, gizliden gizliye inandığı enteresan durumlar var mı?

Ben mesela, otobüste giderken kış dahi olsa camı açarım. Nefesim kesilecek gibi geliyor, panik oluyorum.

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• wcler yüksek seviyede patojen mikrobu taşır nası gebermemiş bu hanım abla hayrettin şinci..

0|0
    0|0
    • patojen mikrobu nedir ya :) patojen zaten hastalık yapıcı mikrop. sadece patojen taşır denebilir. ama yorum güzel :)

• şimdi senle bakterilerin terimleri ni mi tartışalım bu mudur yani bumu geldiğimiz nokta hemi?

• yani bir bacillus tartışacak birini buldum sandımdı. neyse haklısın.

Erkekler Ne Diyor 11

• saçma üç sene otursan ayakların kangren olur, böbreklerin iflas eder, kasların zayıflar, kan pıhtısı filan, kalktığında ölürsün. bir çocuk ölmüştü öyle tusa hazırlanıyordu. 12 saat mi ne oturmuş sürekli, kalktı öldü...

ben de burnumu karıştırıyorum, bir bakıyorum elim burnumda. televizyon izlerken ya da bilgisayara bakarken...

0|0
    0|0
  • mesela elımı her dkaıka kutlteırım

0|0
    0|0
  • temiz hava gelmesi iyidir bende arabada klima çalışmasını sevmem

0|0
    0|0
  • evet dagınıklık ve esyaların yamuk ve duzensız durması

0|0
    0|0
  • bilmem vardır.

0|0
    0|0
  • adamın kocası da hastanelik 3 sene geçtikten sonra endişelenmeye başlamış...

0|0
    0|0
  • olmaz mı ahh ahhh

0|0
    0|0
  • evet mesela sevgilimin uzun boylu olması ...

0|0
    0|0
  • ben tuvalette korkuyorum bazen çıkmıcak zannediyorum :D

0|0
    0|0
  • Ne çektin be pentin? takıntı yapa yapa paranoyak oldun be kızım

0|0
    0|0
    • eheh; sorma. hele yeraltı metrolarında hepten sıkışıyorum.

• eve gelınce camdan dışarı bakıyorum neden bilmem

komşu kızını görmek için :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sabah uyandığımda dişlerimi fırçalıyorum sonra kahvaltı yapıp tekrar fırçalıyorum.Çok saçma geliyor ama yapıyorum :)

0|1
    0|0
  • valla bende birinin ağzının değdiği çatal bıçak bardak vs şeylerin yiyeceğim şeyle teması yalanan parmakla servis yapılması olayına çok takarım

0|0
    0|0
  • 3 yıl bok kokusunu nasıl çekmiş içine

2|0
    0|0
  • çocukların ellerini üstüne sürmeleri yani farkındayım bilinçsizce yapıyorlar ama fena halde sinir edici. o yüzden ellerine bişey verdigimde ve onlar bitirmek üzereyken sürekli gözüm üstlerinde olur. :)

0|0
    0|0
  • Salonun isigi acik yatarim hala :)

0|0
    0|0
  • Saçlarim :(

Guzel olmazsa evden bile cikmam.

0|0
    0|0
  • z nin ortasına çizgi atmak . klawyede olmuyor malesef

0|0
    0|0