Hiç Kimsenin Bilmediği, Senin Bildiğindir.

İnsanlar herşeye bildiği gibi bakıyor. Bildiği gibi bakarsan gördüğün bildiğin olmaz mı.? Bu gün neye inanıyorsun sayın Ateist. ?

Bu gün neye inanıyorsun sayın Deist. Ben bilmediğim şeylere inanıyorum bu gün ve inancımı kimse ile paylaşmaya gerek duymuyorum.

Çünkü inancıma saygım var. Birşeyler kanıtlamaya ihtiyacım da yok.

Hayatımızda doğru gerçek bir çok şey var. Hepsi yanlış. Sene 2013 ve bilim adamları hala bildiği kadar. Bitkileri her yönünü kanıtladıkları kadar biliyoruz. İlk bitki nerede oluştu.?

Öldüğün de canın yanacak bu kesin ve öncesini de biliyoruz.

Sonrası karanlık mı sadece. ?

Küçükken dizin soyulmuştu ya o an gözünün önünden geçer mi filmlerde ki gibi ?

Biliyorum, bilmiyoruz..

İhtimaller ile bildiğin şeylere ya doğruysa diyebiliyorsun. Peki bilmediğin şeylere bunu diyebilme ihtimalin ne kadar. ?

Ne demek istediğimi anlamaya çalışmayı bırak, hayatta tek anladığın şeyin anladığın gibi olmadığını düşün ve bu gerçek ile karşılaştığın da yine anlayacak durumda olmadığını. Bildiğin bir hiç ise yaşadığın bu boşlukta kuş gibi uçacağını sanma. Düşüceksin ve çakıldığın da yere bildiğin bir şey olacak mı. ?

Not-Melegim.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• wow soru süper :D 2+2=5 açıklamaya ihtiyaç var mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bildiğim birşeyler vardı, sanırım artık yok. Kanımı dondurdun doğru ve yere çakıldığımda bildiğim birşeylerin olacağını bilmiyorum ama öğreneceğim kesin olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...