Protein Tozumu? Yoksa Karbon Tozumu Hangisini Almalıyım?

2 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum haftanın 6 günü duzenli olarak spor yapıyorum ama boyum 1.85 kilomda 64. Hacim kazanmam için kilo almam gerekiyor ama ben kiloyu kas olarak almak istiyorum yani yağ istemiyorum sizce hangi tozu almalıyım?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Karbonhidrat ve proteini ayni anda kullanmalisin. Ikisinin gorevi farkli. Sana takviye programi veriyorum.

Hardline kgt spordan yarim saat once 1scoop
    Xtend bcca 1scoop spor esnasinda
    Iso 100 whey ve casein 1er scoop spordan sonra

0|1
    0|0
    • Ya güzel yazmışsın ama 2. Paragrafta yazdıklarını pek anlamadım bu konularda pek bir bilgim yok anlayacagim dilden söylesen ☺

• Dahamı ucuza gelir

• Evet kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Sektörde nekadar bilgi kirliğili var cevapları okumak yetti bana
    1-Beyaz ekmek karbonhidrat değildir basit şekerdir prinç makarna içinde aynısı geçerli ve karbonhidrat kullanırsan yağlanmazsın ve karb kullanmadan büyüyemezsin
    2-Kas inşası için gunde 1 kilo saf protein tüket yeteri kadar ihtıyacın olan kaloriyi almazsan vucut anabolik duruma geçer onarmaz yıkım yapar
    3-Glisemik indeksi düşük karb kullanıcaksın gunde 500 gr senın için idealdir diye düşünüyorum Tambuğday-kepekli prinç-makarna-ve ekmek
    4-Sporda daha 2. ayım dıyosun supplement hevesını bı rafa kaldır önce vucudunu tanı doğal besınlerle kendini tart ihtıyaclarını belirle
    5-Hacim istiyosan ve zayıfan haftada 6 günü sporda işin ne zaten yeteri kalori alamadıgın için zayıfsın gidip kalori harcıyosun merdiven cıkma asansör kullan gün içinde uyu kalori yakma depola vucut katabolik durumda kalsın
    6-sabah uyanınca basit şeker tüket meyve suyu ideaaldir kahvaltıyı hazırlayana kdar hemen uyanır uyanmaz tüket gece yatmadan lor peynırı tüket

umarım yardımcı olmuşumdur bilgi kirliliği cidden çok fazla lütfen araştırmadan karar verme zaten protein ağırlıklı diyetler karaciğer ve böbreklere zararlı aksini iddia eden ticari amaç güdüyodur bilinçsizce yapılması zararlı ve marka vermeksizin vucuda gıren her toz gıda bir şekilde vucudu yoruyor ant sonrası protein tozu idealdir lütfen kreatin vs gibi 2. ayda saçma şeylere para harcama ve protein tozunun amacı hızlı sindirilmesidir bunu belli bir sevıyeden sonra kaslrını hızlı beslemek için yapmalısın
    TEMEL NEKADAR SAĞLAM OLURSA OKADAR RAHAT EDERSİN
    umarım yardımcı olmuşumdur.

0|0
    0|0
  • Dostum karbonhidratin kasa etkisi olmaz. Kas kütlesi istiyosan protein tozu kullanmalisin. Karbonhidrat tozu kullanmak yerine beyaz ekmeğe yumul aynı şey. Ticari oyunlara gelmeyelim

0|2
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum Karbonhidrat birazda yağ yapar gibi geliyor

• Günde 5000 kalori alan kisiler kullaniyo o supplementi. 1 kilo pirinç yiyeyen tozla açığı kapatmak istiyo. Başlangıç seviyesinde ki sporcuyu ilgilendirmez yani. Gelişime en iyi katkıyı pure creatin verir. Sen yine hocalarinla konuş bu konuyu

• Kilo alman lazım o yüzden de kesinlikle Gainer kullanmalısın. Tabi gainer tek başına yeterli mi değil. Günlük öğün sayını arttırıp protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin. Alacağın kiloyu komple kastan almasan da dert etme belli bir kiloya ve kas yoğunluğuna ulaştıktan sonra definasyon ile fazlalığı atar saf kas kütleni ortaya çıkarabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Proteinlik işin yok senin şimdilik. Alıyorsan gainer alacaksın , karbonhidrata yüklenmelisin. Proteinini normal olarak etinden, yumurtandan baklagillerden karşılarsın. Ekstra masrafa girme çok.

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat daha faydalı olur kilo alman için, ama daha bilgili kişilerden fikir al bence.

0|0
    0|0
  • İkisinin karışımını al

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat daya

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat ve kreatin al

0|0
    0|0
Yükleniyor...