Oyuncaklarınızı başkalarına verdiniz mi ? Yoksa sakladınız mı ? Arada oynar mısınız ?

Benim sevdiğim oyuncaklarım arasında RC arabam ve legolarım var :) Arada sırada değişik figürler yaparım. Biraz pahalılar yoksa yenilerini de alıcam :)

Eve gelen çocuklara eski, oynamadığım ve sevmediğim oyuncakları veriyorum :) Sizin durumlar nasıl bakalım ? Oyuncaklarını saklayan ve halen oynayan var mı aranızda ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir tane pandam vardı . Eve misafir geldiğinde itinayla saklardım . Bi gün ben okuldayken gelmiş eve misafir . Pandam ölmüştü . İçindeki pamukları çıkarmışlardı :D

Bende gittim annemin o çok sevdiği elyaf bir yastık vardı onun pamuğunu çıkarttım pandama koydum şimdi daha canlı :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• saklayabildiklerimi hala saklıyorum gersi ise annemler acımdan ben görmeden dağıtmışlar

0|2
    0|0
  • oynamıyorum artık. çoğunu dağıttım komşunun çocuklarına.

0|1
    0|0
  • Bütün bebeklerimi saklıyorum çok güzeller kimseye vermeyi düşünmüyorum :))))

0|1
    0|0
  • Ben hiç vermek istemedim de,annem birazını verdi oyuncaklarımın..Yoksa hepsi benim,asla paylaşmam<33 Hepsi değerli,anlamlı.

Masum kalacak olan şeylerden bir tanesi hayatımda o oyuncaklarım<3.Cansızda olsalar,beni duymuyorda olsalar,bazen konuşuyorum onlarla.Özellikle o peluş aslan ile dertleşiyoruz. .

Peluş oyuncak <33333333333333

0|1
    0|0
  • Bazıları duruyor sadece..

0|1
    0|0
  • çok fazla oyuncağım vardı orta okula başlarken hepsini bir çocuğa vermiştim

0|1
    0|0
  • Hiçbirini vermedim. Bazaların yatakların altında falan duruyor.

Sarılıp yattığım bir oyuncak ayım var. :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...