En zayıf yönünüz hangi yönünüz ?

Herkesin bir zayıf noktası vardır eğildiği,yumuşadığı,karşı koyamadığı,sustuğu ve kırıldığı yerler vardır.

Kimimiz sevdiğimiz de,kimimiz eleştirildiğimiz de, kimimiz duygusallaştığımız da zayıflarız.

Siz hangi durumlar da kendinizi zayıf hissedersiniz ?

Dürüst ve samimi cevaplar

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Damarıma basıldığında sakin olamamam.

0|1
    1|0
  • çocuklarıma haksız yere kızmışsam çok suçlu hissederim sonra kendimi..sanki ışıklarını söndürmüşüm gibi..telafi etmeye çalışırım..ta ki gözlerinde yeniden o hin bakışları görene kadar :)

0|0
    0|0
  • Ağlayan insan görmeye dayanamıyorum, ben de ağlayıveririm öyle biri görürsem :( Bir de eleştirilmeye hiç tahammülüm yok.

1|0
    0|0
  • bencilliğim ve biri sinirlerimi yıpratmaya başlamışsa hiç düşünmeden onu bırakıp gitmek insanları yarı yolda koyuyorum ister istemez kendimi düşünüyorum ama tabi ailem haricinde. söz konusu ailem olunca benden fedakarı yoktur

0|0
    0|0
    • Bende öyleyim birine sinirlendirince yakıp yıkıyorum onunla ilgili olan her şeyi sonradan pişman oluyorum ama yine gururumdan sebep bir çaba göstermiyorum bencilizz

• alınganım ve çok çabuk insanlara değer veriyorum maalesef.. :(

1|0
    0|0
  • yeri gelirse gaddarımdır.

0|0
    0|0
  • Ağlayan biri

0|0
    0|0
  • babama karşı hep zayıfım

0|0
    0|0
  • HAYIRsız olmam.

0|0
    0|0
  • merak.

0|0
    1|1
  • merak ve feci halde kinciyim.

0|0
    0|0
  • Çok duygusalımdır. Bu en nefret ettiğim ve zayıf olduğum tarafım.

0|1
    0|0
  • en zayıf noktam biri yemek yerken konuşunca ağzından yemekler fışkırınca çıldırıyorum sinirden ıyyk :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• görüşüme yakın birini bulduğumda çok mutlu oluyorum.türkiyede pek azız malum.bir de sarışınlar.ilerde siyasete girersem benim de kasetimi izlersiniz muhtemelen asfghjkls

0|1
    0|0
  • 4 lop götü olan kadınlar benim zayıf yönüm karşı koyamıyorum

yıkıl deseler sorgusuz sualsiz yıkılırım

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum kişi. ama bunu yendim tam 4 senemi yese de...

0|0
    0|0
  • en zayif coktam sevdigimi her gozden kiskanmak:((

0|0
    0|0
  • bazen çok gereksiz merhamet ediyor acıyorum sanki ben acınacak durumda değilmişim gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...