Spor hocam mekik çekip karın kası yapabileceğimi söyledi proGram verdi iki gündür yapıyorum yanma oluyor ise yariyormu?

Merak ettim karın bölgem de yanma oluyor ise yaradiginami işaret bu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• yağ oranın düşmedikçe karın kasınn belli olmaz

0|0
    0|0
    • Zayıf biriyim yinede belli olmazmi

• ne bilim herkes görüyor ya hani :D belki ifşa olasım var :D

• Takip ettim mesaj atabilirsiniz :)

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiiki. Ama çok fazla zorlama :D Yanması iyiye işaret :D

0|0
    0|0
    • Ayyy mutlu oldum :) şey zorlanıyorum da programa uymam lazım o yüzden azcik zorlanıyorum ama alisirim :)

• Aynen demedim ondan şimdi beddua falan eder başıma gelir :-) olmaz öyle :-)

• Allah korusuun :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet dostum yanıyorsa gelişecektir.

0|0
    0|0
  • Yağ oranın ne durumda

0|0
    0|0
  • Ne demiş koca adamlar,

''No Pain, No Gain''

Kolay gelsin amcacım :o

0|0
    0|0
  • Yanması gayet normal kasların çalıştığı gösteriyor zamanla ağrısı minimuma iner. Birde hareketleri yaparken karnını içeriye çekerek yapmalısın.

Bol Şans.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bilgi için :) peki program dışında gün içinde ekstra mekik ceksem sıkıntı olurmu

• Hiçbir zararı olmaz. Hatta amacına daha kısa sürede ulaşmana yardımcı olur set olarak yapabilirsin mesela 3✘20 tekrar olarak set araları max. 30-45 saniye dinlenerek başlamalısın bu işin aslı beslenme bu işte çok önemli rol oynar.

• Anladım çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz iyi oldu :-)

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen oyle belin icinmi yapiyosun?

0|0
    0|0
    • Kilom yok zayifim sekillensin istedim öyle tam baklava değilde hani sert olsun diye ince belliyim bide baktım araştırdım çok hoş duruyor bende hocama danistim yanma oluyor işe yaradığını umut ediyorum :/

Yükleniyor...