Beslenmeyle ilgili yardımcı olur musunuz?

Şöyle anlatayım. 170 boyundayım 19 yaşındayım ve 66 kiloyum. 60 kilo olmak istiyorum. (Şimdilik) 6 kilo vermem lazım. Nasıl verebilirim 1-2 ayda?

(Haftada iki gün yürüyorum. Aşırı hareketli bir hayatım yok. 85-67-100 evet basenlerim çoook büyük. Özellikle basenlerimi eeitmek istiyorum.)

Ciddi anlamda tavsiyesi olanlar yazsın lütfen.

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• günde en az 3 litre su içeceksin sabah kahvaltısı ve saat 4-5 gibi bir tabak çorba içeceksin saat 10 da yatıcaksın 2 haftada 1-2 kilo gider :)

0|0
    0|0
    • Cidden bu işe yarar mı?

• Peki sonra istediğin kiloya ulaşınca normal yemeye başladın mı?

• 1-2 kilo verdim isteyerekde olmadı dedigim gibi iştahım olmadı

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüşü nasıl yapıyorsn peki

0|0
    0|0
    • Tempolu bir yürüyüş değil yani bir saat yürüyorum bazen iki ama normal hızda zaten yürüyebileceğim pek bir yer yok yaşadığım yerde

• Canısı tempolu yürümezsen yürüyüşünün bir faydasını göremezsin, ya sürekli tempolu yürü ya da 30 saniye koş 10 saniye yürü böyle böyle 30 dk boyunca devam et

Erkekler Ne Diyor 5

• Evde calisicksn ip atla yuruyus hızlı yap tempolu yap yediklerinde çok dikkat et bol su tüket squat yap zorla bacagi

0|0
    0|0
  • Bisiklet ve tekrar bisiklet bunun çözümü bu haftada 4 -5 gün 40 dk 2 ayda incelir

0|0
    0|0
  • Selamm, haftada en az 5 gün yürümelisin. İnternetten günlük kalori ihtiyacını hesapla ve 300-400 kalori aşağı tüketmeye çalış. Günde en az 2.5 litre su iç. Hergün bir miktar protein almalısın. Bunları yaparsan %99 yaza mutlu girersin :)

0|1
    0|0
  • Yardımcı olabilirim ama sıkılıpta kaçamak yapmıcaksan beslenme antremanla hallederiz basit hareketler basen eritmek zor degil şekillendirilir.. 2 ayımızı almaz mesaj atarsan yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • spor yap. ağırlık antrenmanı ve cardio. bir de yatmadan önce yoğurt ye yoğurt gece yağ yakıcı olarak çalışır vücutta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...