Keşke akrabalık olmasaydı ozaman olurdu mutluluk..

bir babaanne düşünün 11 cocugunun içerisinden tek bir evladina eziyet ediyor ve onun çocukları olan torunlarını sevmiyor .. bir hala düşünün tüm yeğenlerinin arasından bir seni ve kardeşlerine zerre sevgi gostermiyorlar .. hep kötüleme cabasindalar.. bir amca düşünün oturdugu her yerde sana ve ailen laf koysun tüm kötü şey ne varsa sana yakiatirsin .. bir kuzen düşün yolda gorse selam vermez .. düşünşu antüm aile toplanmis babaannenlerde aşağıda ve bir tek senin ailen mahrum aralarina girsen hep birden ezme çabası .. anneanne düşün ovey diye kız evladini sevmez .. teyzeler seni yerinden saymaz dyılar akilsizlikla itham eden ... ve bunlara rağmen hala olememis bir insan bir kaç insan.. boş bir yaşamda yaşamaktan bıktım yararim yok zararim yok hiç bir şeyim .. hata bende mi diyorum ama bakiyorum onları incitecek tek bir söz saygisizlik yapmadim demek hep bu yüzden kaybediyoruz .. keşke hiç bir akrabam olmasaydı ozaman olurdu mutluluk ..

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• onlara diyeceksin ki; hepiniz bir biz biriz... dik tut başını zira başı önde olanın celladı çok olur... dediklerin her sülale de ve aile de var. onları akraba olarak görmiyceksin kendi ailenle bütün olacaksın..bize yararı olan kan bağı olmayan insanlarla olmak varken bana faydası olmayan akraba yerine oymayan kişilerle ne işim olur?

0|0
    0|0
    • fakat ben her şeyimi yetirdim .. iletişim kuramiyorum insanlarla ve çok denememe rağmen herşeyi silip atamiyorum .. neden oonlar birbirine öyle değilde bize karşı öyleler .. bıktım cevapsiz sorulardan ..

• benzer durum bizim sülalede de var.. ama onlar yüzünden hayata ve insanlara küsmedim herşeyi içime atıp kabuğuma çekilmedim..hayatı ve insanları sevmeye çalış sevdikçe ufkunda gelişir iletişiminde... az ama öz dostların olsun.. mesela benim 1000 tane tanıdığım vardır ama 2 dostum vardır..

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendini suçlamayı bırak.. Kişisel başarıların, kişiliğin onları çileden çıkarıyor.. Sana bir tavsiye seni sevmeyeni sen hiç sevme.. Ben öyle yaptım. Beni kimsenin üzmesine izin vermedim.. Sildim attım hayatımdan onları şimdi az bir çevrem var ama mutlu bir hayatım var. Bu dünyada sadece akrabalar yok.. Çoğu arkadaşım en iyi akrabamdan çok daha yakın bana.. Bunların hepsi seni kıskanmalarından kaynaklanıyor

0|0
    0|0
    • kişisel başarım mi basarabildigim hiç bir şey yok okulm dahi yok .. arkadaş cevrem hiç yok çünkü öyle bir duruma düşmüşüm ki isanlarla muhabbet yeteneğim elimden alınmış .. silip atmak oluyor heran gözünün onundeler orda burdalar ..

• kendimi hiç bir insana yakın gormuyorum yani yeterince kimsesizim sanırım .. dediğin herşeyi yapabilseydim ne mutlu bana olurdu ..

• canım sen benim dediğimi yap özgüvenli dur ve onlarla muhatap olma.. Bak kısa sürede nasılda küçülüyorlar gözünde

• akrabalık kotu ya

0|0
    0|0
  • bende senelerce sülaleden çektim. 2008 ağustos ayından beri mesafe koydum ve o günden beri hiç geri bakmadığım gibi sürekli ilerleme ve hayatımda düzelme kaydettim. yaşını bilemem ama zaman kaybetmeden gerekli keskin kararları almalısın.

0|0
    0|0
    • arımizda zaten iletişim acisindan mesafe var 6 halam var birgün konuştuğumuz hatırlamam konusmazlar benle çünkü be. onlara göre hicim .. onun dışında hep çevremizde onları görmek istemesemde maalesef görüyorum ..

Kızlar Ne Diyor 3

• annen ve babanda bitiyor iş. kendi ailesine saygı göstermeyen insanları hayatından çıkartmak ellerinde. veya bunu düzeltmek de.

0|0
    0|0
  • sevmediğim akrabalarla görüşmem zoraki olan akrabalık ilişkilerini sevmem en iyisi görüşmemek

0|1
    0|0
    • zaten gorusmuyorum gorusmuyoruz ama babaannemle altli ustluyuzşu anbile balkondan kahkalarini duyabiliyorum .. ya belalarini sürmesinler bize canları cehenneme ..

• ne takıyorsun akrabalarını ya görüşmesen ne kaybedersin yaşamana bak hayatına bak boşver

0|0
    0|0
    • gorusmuyorum .. onlar yuzumuzde onlar yüzünden aklim eksilmis ..

Yükleniyor...