Sabah yürüyüşü aç karna mı yoksa hafif bir kahvaltıyla mı daha uygun? Hadi herkes bir tüyo versin bana?

Evet arkadaşlar bugün çalışmalarıma start veriyorum. Kilo verme ve vücut sıkılaştırma çalışmaları tabii ki de ☺️ Hadi herkes bir tüyo versin bana bu konu hakkında
(1.65-64)

0|1
14|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben genelde kahvaltıdan 2 buçuk saat önce koşuya çıkıyorum.
    45 dk koşu
    15 dakika mekik
    15 dakika barfiks
    15 dakika da germe hareketleri yapıyorum.
    toplam 1 buçuk saat yaptıktan sonra duş.
    kahvaltıyı hazırlyana kadar da aradan 30 dakika geçiyor,
    Zaten aradan o kadar saat geçtikten sonra hafif bir kahvaltı iyi geliyor. kilo alma gibi bir sorunumda kalmıyor.
    Ama koşuya çıkmadan önce mutlaka 1 elma ya da 1 salatalık mutlaka yemelisin koşu süresince açlığı hissettirmiyor.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler yorumunuz faydalı oldu bunları uyguluycam inşallah ☺️

• teşekkürler eig için

• Rica ederimm

Erkekler Ne Diyor 28

• Vücuduna göre değişir eğer kendini kötü hissedersen bişeyler yemen gerekir bayılabilirsin vücudun zayıf düşerse

2|0
    0|0
  • Aç karnına yapman daha mantıklı. Spordan en az 2 saat önce yemek yemii olmak lazım. Sabah yemek yiyip 2 saat geçirirsen bir anlamı kalmaz :)

1|0
    0|0
    • Evvet teşekkür ederim bu yorum faydalı oldu ☺️

• Aç karnına

1|0
    0|0
  • Hafif ye bisiler

1|0
    0|0
  • Aç karnına tabi, ama dönüşte tıkınmayacaksın.

1|0
    0|0
  • Ac yapman daha iyi sana tavsiyem 30 dakikadan fazla yuru

1|0
    0|0
  • Bir elma yiyip çık yola

1|0
    0|0
  • En iyi kilo verme sistemlerinden biriside uykudan kalkınca bir bardak ılık su içip glikojen depoları boşalmışken aç karnına yürüyüş ve yahut hafif tempolu koşu yapmaktır... Eğer amacınız daha hızlı kilo vermekse metabolizmanızıda hızlandırarak yani sabahleyin bir vardak şekersiz nescafe ve ya şekersiz yeşil cay içerseniz 30 dklık yürüyüşde bile ne kdr terlediğinize çok şaşıracaksınız.. Bu dediklerimi yapın 2-3 haftaya vücudunuza hayran kalıcaksın (tabi yediğiniz şeylere dikkat etmek kaydı ile şeker ekmeği bu süre boyunca hayatınızdan çıkarmalısınız.)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler faydalı oldu bu bilgiler benim için 👍🏼 :)

• Ne kadar obursan artık yemeden koşmamayımı düşünüyorsun napıyorsun

1|0
    0|0
  • Aç karnına koşacaksın. Sonra fırından taze beyaz ekmeği alacaksın (Hamur olsun ama) yiyeceksin midene oturacak. Türk adetidir bu :D

1|0
    0|0
    • Sabah sabah nasıl güldüm :D annem böyledir o geldi aklıma 😀

• Sadece filtre kahve iç kahvalti yapmadan çık leptin yağ yakan bir hormondur ve açken oluşur. Birşeyler yiyip çıkarsan karbonhidrat depoların boş olmayacak ve yağ yakımı için uzun süre egzersiz yapman gerekecek. Normal yürüyüşle de yağ yakılmaz aerobic kapasiteni zorlamaz cardio denebilmesi icin kalp atışının hızlanması lazım o yüzden KOŞ :)

0|0
    0|0
    • Spora çok alışkın bir vücudum yok açıkcası :) 20 dk tempolu yürüyüş 5 dk koşu şeklinde 50 dk yı doldurabiliyorum. Kilo kaybı için yeterli olabilir mi? :)

• Başlangıç için iyi ama sürekli arttirman şart

• Tamamdır hocam saolun ☺️

• Yarım bardan ılık su iç ve öyle çık

1|0
    0|0
    • Pekii teşekkürler :)

• Kesinlikle 👍🏼☺️

• Aynen öyle :)

• Un tuz şeker içeren şeyler yeme aç karnına koş koşarken suya fazla abanma. :)

0|0
    0|0
  • Iskender ye ohhh ustune künefe off bide koşuya ciktin mi acilde bulursun kendini😂

1|0
    0|0
    • Ha en azından yediklerimi yakayım 😀

• Mide bagirsak dalak ne kadar organin varsa onları da yakarsin dedigim teknikle😂😂😂😂 hergun serum filan oh mis gunde 250 gram net kayıp

• Allah korusun sağlık ve güzellik için istiyorum ben bunu sağlığımdan olmayayım 😀

• Kalkar keyfimi beklerim acikinca cikar bir kafeye gider kahvaltimi yaoar lakin her yemekden sonra hareket ederim

0|0
    0|0
    • Kafiye üzerinde biraz daha çalışmaşısınız 😀 Teşekkürler yorumunuz için :)

• Amac siir diildi kine

• Şimdi şöyle hanımefendi. Ben de sabah yürüyüş yapıyorum. Sabah hafif şeyler yiyip 15 dk sonra sporunuzu yapabilirsiniz. Mesela bir kase yoğurt yiyebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ☺️

• Muazzamsınız 👍🏼🙂 Kusura bakmayın bazı arkadaşlar aç karnına falan yapmanızı tavsiye etmiş ama dediğim gibi bir kase yoğurt yiyip 15-20 dakika sonra sporunyzu yapabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun ben bile sabah zor kalkıyorum siz bir bayan olarak benm üç katımı yürümüşsünüz 🙂🙂

• Ben aslında 50 dk yürüdüm ama akşam arkadaşımın ısrarı ile onunl beraber tekrar çıkınca arttı biraz. Teşekkür ederim :)

• bir haşlanmış yumurta ye bir bardak su seni götürür işin açıkcasıı

0|0
    0|0
    • Mantıklı 👍🏼 teşekkürler:)

• azmedince oluyor gerçekten inşallah diyelim

• Kesinlikle 👍🏼

• Şekeri kesip akşam 6-7 den sonra şeker içeren karbonhidrat içeren türevler tüketmez isen sabah ilk kalktıgında vucudun yağlara saldırıcaktır ağzına bişey atmak sindirim süreci başlatır bu yuzden aç karına 20-30 dk koşmak yeterli olucaktır

0|0
    0|0
  • aç karna yaparsan yağ yakarsında hafif kahvaltıda ne olur bilemiom

0|0
    0|0
  • Hafif kahvaltini yap ondan 1saat sonra yuru

0|0
    0|0
  • Valla yürüyüş dediğin için aç tok farketmez. Ama koşu deseydin kesinlikle tok karnına yemek yedikden 2 saat sonra derdim. Koşuda çok fena enerji kaybı yaşıyon çünkü.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim faydalı bir görüş 👍🏼

• hafif kahvaltıyla olmalı kan şekerinin düşmemesi ve daha enerjik olman için ama yürüyüş çok zayıflatmaz en az 10 dakika koşman gerekir

0|0
    0|0
  • Aç karınla oneriyorum vücut yağ yakimi modunda cunku

0|0
    0|0
  • aç karna yapılan her egzersiz mevcut olan yağların yakılmasını sağlar bir miktar kas kaybı da yaşanabilir. Önerim hafif bir kahvaltıdan sonra sağlam kardiyo :)

0|0
    0|0
  • kondisyon kazanana kadar hafif atıştırıp yaparsın sonra aç karna yardır :)

0|0
    0|0
  • Aç veya yokken spor yapmak zararlı dır 👍🏻

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• Aç karınla yapılır

1|0
    0|0
  • kahvaltıdan min. 1 saat sonra

1|0
    0|0
  • farketmez yemekten bir saat sonra yapmalısın.
    önemli olan kaloridir.

0|0
    0|0
  • Hafif bir şeyler yemek iyi olur

0|0
    0|0
  • Atıştır bence hem kolay yorulmazsın hemde çok su içtiğinde aç karnına miden bulanır en iyisi atıştırmak

0|0
    0|0
  • Sabah uyandiginda agzina bir tane kesme seker atarsan sekerini dengede tutar gozlerin kararmaz

0|0
    0|0
  • Aç karnına yapman iyi olur başlamadan önce yarım elma yiyebilirsjb

0|0
    0|0
  • Boş bir mide ile, başlamadan önce kahve içilmeli.

0|0
    0|0
  • Ben ac karna yapiyorum gorusleri okicam simdi

0|0
    0|0
  • aç karnına

0|0
    0|0
  • Ac karna

0|0
    0|0
  • sabah hafif atıştır öyle çık

1|0
    0|0
  • Kahvaltıdan sonra. Aç karna yapacağın her spor aktivitesi şekerini ve tansiyonunu düşürür.

1|0
    0|0
    • Benim bildiğim nuem kuvvetli ama pek hissetmiyorum oyüzden ☺️

Yükleniyor...