Kızların dekolte ısrarının altında neler yatıyor?

Amaç şıklıksa ,şık bir bluzla yakalanabilir.ancak ya göğüs dekoltesi ya da sırt dekoltesi olsun istiyorlar. bunun nedeni şıklık değil bence . size göre nedir

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• göğüs dekoltesi sevmiyorum,bebek poposu algısı uyanıyor..

ama hafif bir sırt ve omuz dekoltesi kullananlardanım, bunu da sexi olabilmek adına yapmıyorum.çok zarif bence bir bayanın sırt ve omuz dekoltesi, asil duruyor.

dolayısıyla zerafetimi ve asaletimi tamamlıyorum bir kadın olarak kendimce..

0|0
    0|0
    • güzel,yani sebebi buysa sizin sırt ve omuz dekoltenizin. ancak bazı kızlar öyle bir giyiniyor ki yuhh diyorsun ya. direk aklına cinsellik geliyor.ben bu şekilde giyinmenin yanlış olduğunu düşünüyorum.

• bunu kadın düşünmeli,bu yüzden de insan -tavrı -duruşu -edası ve hatta giyimi ile belli olur..

• Açıkçası erkekler baktımı hoşumuza gıdıyor. Bunu her kız inkar eder ama öyle değil

0|2
    0|0
  • Seninle sevişmek.

Te Allah'ım.

0|0
    0|0
  • Vücuduna güveniyordur.

0|0
    0|0
    • vücuduna güvenmesi,onu sergilemesini mi gerektirir

• "Vücuduna sergilemesi senin bakmanımı gerektirir? Bunuda öyle düşün. Nasl kaslı bir erkek sahilde hiç sıkılmadan kasılmadan gögsünü gere gere yürür aynen öyle işte." Bunu okurken cümleyi süzersen dediğimi anlarsın

• bende diyorum ki erkek nefsi kadının ki gibi değildir.bi yerden sonra engel olamazsın diyorum.her neyse yine başa döndük.teşekkür ederim yorumun için

• Cici memme.

0|1
    0|2
  • Sırt ve göğüs kadının ben buradayım diyen tarafları :)

0|0
    0|0
  • Kendimizi daha sexy hissediyoruz ilgi çekmek hoşumuza gidiyor :D

0|1
    0|0
  • erkeklerin bakmasi hos oluyor birde daha da sexy oluyoruz ne var bunda

0|1
    0|0
    • millet azıyor,daha ne olsun

• guzel de giyiniyoruz yerine gore , her gun dekolte giymiyoruz ya.

• ya bakmazlarsa ne düşünüyorsun.

• acik konusucam ben mesala dar pantolon tayt vs giyinirim cünkü rahat oluyor ama öyle acik giyinmem dekolte falan ha bende acayip gögüsler var ama kendimi neden kücültügümki orami burami acarak

0|0
    0|0
    • ya işte bende onu diyorum . doğrusu açık giyinmek bence karşı cinsi tahrik etmek için,onda seks arzusu uyandırmak için. bana sorarsan böyle.çünkü dekoltegiyinmeden de şık olabilirsin. erkek gözüyle ben böyle bakıyorum.sizin gözünüzle durum nasıl bilemem

• aynı fikirdeyiz. şık olmak için dekolte giyinmeye gerek yok. teşekkürler cevabın için

• birsey degil .

• bütün giysiler açık kapalı olan giysiler 50+ oyuzden genlde açıklara talip kaliodum malesef eskden ama kapndım deiştitabiherşey :P

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• sirk maymunu gibiler mk açmadıkları delik kalmadı

1|1
    3|0
  • Meme ve popo yatıyor.

0|0
    0|0
  • Ne kadar güzel memem var ne kadar güzel popom.. Başka ne olabilir? Düşünüyorum ne olabilir..

0|0
    0|0
  • ben affetmem hepsine bakarım atarım hafızaya

0|0
    0|0
  • farklı hedefleri, mesaj vermek isdedikleri başka yerler var bilemessin :)

0|0
    0|0
  • (: kendinelerine güveniyorlar. taşıyabilen herkes giysin.

0|0
    0|0
  • Serenat bile yaparız hep öyle giyinsinler yeterki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...