BIRININ AHINI ALDINIZ DIYELIM NE YAPARDINIZ

arkadslar ben bı hata yaptım kız arkadasıma yanlıs yaptım 3.bı sahıs aramıza gırdı uzaktık karısık olaylar yanı aldatmıs oldum.uzak sehırlerdeydık 1500 km kapısına kadar gıttım 4 aydın pesınden kosuyorum ve aglıyorum ama nıyetım bu kızla evlılıktı.ıster kınayın ıster hakaret edın ınsanız şaşar beşeriz.ne yaptıysam hakkını helal etmıyo.4 aydır aglıyorum.tekrarmı gıdeyım helallık almak ıcın zaten ne yaptıysam barısmıyo sız olsanız ne yapardınız

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• sana güvenmiyor artık... güven sarsıldığı zaman geri gelmesi zor iş. eğer güvenini kazanırsan onu da kazanırsın dicem ama güvenini kazanamazsın artık onun... kırılmış bir kere

0|0
    0|0
    • ya uzak sehırdeyız hemde cok uzak yakın olsak bın kere barısmıstık.ısımden ıstıfa edıp gıtmeyı bıle dusundum

• bu kadar şey olmuş artık dönmemiş... bu saatten sonra da zor gibi

• dönmesede hakkını helal et dıyorum etmıyo

Kızlar Ne Diyor 3

• Akisina birakirdim cunku belkide senin onun pesinde kosman icin hyr diyip uzatiyo..yada gercekten seni tamamen cikardi hayatindan..

0|0
    0|0
    • bence cıkardı.dogum gunumde facesınde bugun senın dogum gunun dıye sarkı paylasmıs ama

• uğraş sabret.tam olarak aldatmadıysan şansın var.diğer türlü evlenince de aynısını yapar diye düşünüp hayatta sana dönmez

0|0
    0|0
    • 4 aydır ugrasıyourm telefon konusmasaydı mahkemeye bıle verdıım 50 yasındakı annem özur bıle dıledı fızıksel bı kusurumla alay bıle ettı

• atık herşeyden şüphe eder.biraz hakettinde yani

• ya zaten hakkettım ama 1 ayda 12 kılo verdım neler cektıgımı bılemezsın yaptık ıste bana ders oldu ama karsıdakı ınsnaı kırdım

• Zorla guzelik olmaz ustune soguk su ic

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...