Bakışlarıyla size karışıyorsa bu çocuk sizinle gelip seni seviyorum dese naparsınız?

Şimdi kızlar şöyle düşünün. Bir erkek var aynı arkadaş grubundasınız ama muhabbetiniz yok. Siz bununla uzun zamandır bakışıyorsunuz. Ve bu erkek başka bir kızla yüz göz olunca moraliniz bozuluyor ve bu çocuğa bir süre bakmayı kesiyosunuz. Bakışırken arada küçük gülümsemeler atıyorsunuz istemeden.

Bu çocuk sizinle gelip seni seviyorum dese naparsınız?

Bu çocuktan hoşlanırmısınız

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben o kadar bekleyemem ...

0|1
    0|0
    • Ne yaparsın peki

• Emin misin böyle bakıyor sana qwe :)

link

• Elvis ne yaptın la elim ayağım dolandı :)) o konuşmazsa ben konuşurum , uzun süre neyin bakışamam anladığım an hedefe odaklanırım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• seviyorum demesin bir zahmet :) muhabbetimiz yoksa baslasin sohbet etmeye öncelikle yavas yavas tanimaya calisilir nr istenir bir sekilde bulusulur falan sevmek ne hoslaniyorum dese bari :) o bile ilk konusmada cok da

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Onu iyice bir araştır ama bazen her söylenen doğru çıkmayabiliyor, ortak arkadaş vasıtasıyla tanış bir şekilde duruma göre bakarsın

• Kızlar Olayı bitirmişsiniz :D Bize konusacak Laf kalmamıs :D

• seviyorum demesin hoşlanıyorum desin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu siteden öğrenediğim en önemli şeylerden biri bakışlarla betonu devirebilir, bir insanın düşüncelerini okuyabilir hatta sevgilisi olup olmadığını, sizden hoşlanıp, hoşlanmadığını bile anlayabilir olduğu:)

0|0
    0|0
  • Kızın teklif etmesini bekle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...