Kapat

Kaç tane çakma kullanıcınız var?

Bana en az 8-10 kişi denk geldi, Sorum gayet açık ve net, Bu sitede kaç kullanıcı hesabınız var?

** Kimi erkek kılığında KAdın

** Kimi eksper kasmak için ( ne işlerine yarayacaksa)

** Kimi Kadın kılığında erkek

** Kimi Engellendiği için Laf koymak derdinde

** Kimi Milleti tezgaha düşürmek derdinde

vsvsvsvs...

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir tek hesabım var , bildiğin ve söylemediğin var ise sende onlar kadar suçlusun , çabık söyle kim onlar .. :))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• tek hesabım var yetiyor.

0|1
    0|0
  • Hiç

1|1
    0|0
  • bunu kimse itiraf etmez çünkü birden fazla hesap açmak yasak

0|1
    1|0
    • Biliyorum da gizli de olsa dürüst olan çıkacakmı onu merak ediyorum :D

• bunu öneri olarak sun yönetime şimdilik şikayet et gördüklerini yoo işlerine gelmemesi değil bence

• Sen sop sun , seni benden daha ii dinlerler :)

• Bu hesabimi hakladim da feykim kaldi.

0|1
    0|0
  • Tek hesabım . Ekstra ya da ihtiyacım yok ..

0|1
    0|0
  • Fake hesap suçtur. Nasıl ki bir ülkede 2 tane kimliğin olamaz,KS'te de 2.hesap açmak suç. 3.4. den bahsetmiyorum bile...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bütün yatırımımı bu hesaba yaptım, xper kasıyosun demesin kimse bana, öyle bişey yapmıyorum, 2 yıldır buradayım, bir şekilde birikiyor, istikrar diyelim buna. Ha inanmadınız, açarsınız arkadaş listeyi son 7 günde son 30 günde kim ne yapmış gözüküyor, öyle bir durum yok. Yani koskoca adamsın, burada genelde sana göre( çoğu zaman bana görew bile) çocuk denebilecek yaşta olan insanlar var. YAni varlığını gülünç hale getiriyorsun bu şekilde. dürüstçe konuşuyorum, istediğin şekilde düşünebilirsin.

0|1
    0|0
    • ya sadece eksper kasmak için yapsa millet hadi neyse diyeceğim, ama aşırı rahatsız ediyorlar, taciz ediyorlar, dalga geçiyorlar vsvsvs..

• s*kt*r et, süzgeci yok bunun, buunduğun yere fazla mana katma, basit bir yer, otobüs gibi, minibüs gibi. vakit geçir sadece.

• çok doğru tespit...

kendilerini belli edenler var ama inan hiç umursamıyorum :)

0|1
    0|0
    • Umursamak lazım, milleti sürekli taciz ediyorlar...Tad alamaz oldum bu siteden

• bunlar bitmez ki hacı. görmezden gelinmesi lazım

• Üstad mantar gibiler çok açıkçası en az %40-%50 dir bunların oranı, açsınlar databaselerini bana bak neler neler yapıyorum onlara, ama sitenin işine geliyor bu

• Sanalda bu dediklerini yapmak, kendine güvensizlik örneğidir. Gerek yok bunlara.

0|1
    0|0
  • Olanlar yazmaz ki :D bende 1 tane var o da bu

0|1
    0|0
  • 2. Hesaplı? Düşünmedim bile gerekte duymam...çocuk işleri...

0|0
    0|0
  • ip tarama sistemi vardır sitelerde

boş yere açmayın

uyarı alırsınız

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...