Biraz ayrılık arasıihanet alırmıydınız ?

3senelik bir ilişkim var bundan 5 ay öncesinde bir ayrılık yaşadık 1,5 ay ayrı kaldık bu süreçte kendisinn haytına başkası girmiş benim de olmadı desem yalan olucak ikimize başklarıyla birlikte olduk fakat aramzdaki terk fark şu o eski kötülülediği sevgilisiyle oldu ben çocukluğumdn beri hoşlndığım kişiyle snrasnda ben yapmadm istmedm hala eski sevglmi sevdiğim için haytmdaki kişi tarfndanda kullanıldığımı anadığım için terk ettim biz 3 aydr tekrar barıştık fakat şöyle bir sorun var o kadınla yatmadığını söylemişti bu yalanmış ve ben şimdi bunu nasıl hazmedicem bilmiyorum bende çok masum değilim ama onunkini kabul edemiyorum :( bende ona haytmda olan kişiyle birlikte olduğumu söyledim biraz yılan hikayesi gibi sizler benim yermde olsanız ne yapardınız nasıl unutmaya çalışırdınız ? ya da unutmaz yolunuza devam mı ederdiniz lütfen cidddi yorumlar istiyorum terbiyesizleşmeyin seviyeli cevaplar

Güncellemeler:
o kadınn koynundan çıkıp beni sevdiğini söylüyordu bunlara inanmalı mıyım ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• ayrılık döneminde olmuş şeyler takmamaya düşünmemeye çalış derim ben...

1|0
    0|0
    • düşnmeden olmuyo ki bni öpmk istese aklıma gelicek smdi bu eskisi gbi olamicam ona karşı

• amaa ben başkasıyla yatarken onu aramadım :( oan haytmdaki kişiyi sevdiğimi düşnndm adı boşlkmuş bilemedm

• O da o kadini sevdigini dusunmustur.hem anlayamadigim okadar kisa bir zamanda cinsellik yasayacak kadar ne ara sevdin adami?

Erkekler Ne Diyor 7

• ben cocuğun yerinde olsam dönmezdim..evet bu biraz kötü bir yorum oldu ama o yaptı bende yaparım diye de bir şey ben yaptım oda yapar diye de bir şey yok...bunun adı sevgi falan değil bildiğin saplantı...ben seviyorum ama bir başkasıyla yattım kalktım diye bir şey olamaz..insan birini seviyorken bırak biriyle yatmayı hayal bile ederken tiksinir kendinden...söylediğim gibi aranızdaki şey saplantı ve alışkanlıktan başka bir şey değil..bu benim fikrim...beğensende beğenmesende

0|0
    0|0
  • dallas olmuş burası karışmim vazgeçtim:D

1|0
    0|0
  • Her şey karşılıklı. Bunu ayrılmadan önce düşünmeliydiniz.

0|0
    0|0
  • arasıhanet ne dmeke

0|0
    0|0
  • sen yattın me peki ?

0|0
    0|0
    • evet :(

• sen yattınmı diğer aradaki elemanla yatmadınmı yukarda yatmadım okudum sanki...

• amaa ben dürüst oldum heppp yalan söylemedm hiççç yatması sorun değil yalanları sorunn

• sende bu gıdısle bırısıne verırsın odesırsınız

0|0
    0|0
  • ne yapsın otursun dizimi izlesin

0|0
    0|0
    • dizi izlesn demedm yalan söylememeliydi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...