Bunalım ve kesilen kirpikler

Arkadaşlar yaklaşık 2-3 gün önce bunalıma girip (aynada kendime baktığımda kirpiklerimin bana feminen bir hava kattığını düşünüp rahatsız oldum) bir erkeğe göre biraz uzun olan kirpiklerimi önce yakmaya çalıştım baktım olmuyor tırnak makasıyla eski çizgisine uygun bir şekilde kestim biliyorum belki içinizden manyakmısın böyle bir şey yapılırmı diyenler çıkacak fakat geçen gün üniversiteden bir kızın kirpiklerine rimelmi sürüyorsun demesi bardağı taşırdı, akşam evde öyle bir bunalıma girdim ki ya intihar edecektim ya da aklımca kendime maskülen bir hava vermek için kirpiklerimi kesecektim. Sonuç olarak kestim, kirpiklerin uzunluğunu istediğim gibi ayarladığım için uzunuğunu beğendim fakat bu seferde tahmin ettiğiniz gibi kılların doğal yapısı bozuldu ve sanki rimel sürmüş gibi iyice belirgin oldu o yüzden garip oldu biraz insan içine çıkamıyorum.

şimdi sormak istediğim bir kaç soru var:

1- Bu kirpikler 1-2 haftaya eski hallerine dönermi

2- Kirpiklerimin doğal yollarla kısalaşmasını nasıl sağlarım

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey olmaz ben 8-12 yaşları arasında tek bir kirpiğim kalmayana kadar koparardım..Hala bir sürü kirpiğim var uzun uzun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tövbe yarabbim :)

dediyse dedi, hayır sürmüyorum de geç. allahtan kız sünnetsiz misin dememiş :D

sorularına gelirsek;

1. 1-2 haftaya değil ama yenilendiğinde kirpiklerin eski haline döner

2. öyle saçma sapan işlere kalkışma. herkes uzatmaya çalışıyor, sense yaradılanı beğenmiyorsun.

0|0
    0|0
  • aaaa aaaaaa. Sana inanmıyorum. Uzun kirpik çok güzeldir o kız da kötü bir niyetle söylememiştir. Yazık güzel kirpiklere sakın yapma bidaha öyle bir şey :S

0|0
    0|0
  • Oha!uzun kirpiklerin var ve kestin öylemi? Çok güzel bişey uzun kirpik,sakın uzandığı zaman tekrar yapma böyle bişey.

0|0
    0|0
  • bence kirpik uzunluğu çok güzel cinsiyetle alakası yok.sen en iyisi mi sabret uzasın bir daha da kesme. böyle şeyler içinde bunalıma girme.okulunu bitir hele sende

0|0
    0|0
  • Doğal yapabileceğin birşey yok uzadıkça keseceksin :)

0|0
    0|0
  • bence kirpikllerin hemen dogal haline gelmez bu yuzden kirpikklerine kabak yağı sür o eskihaline getirirri hiç kısaltmaya çalışma 1-2 kişinin rimel demeisiyle kötü olmassın unutma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• erkeğin uzun kirpiklisi iyi olur diye biliyorum ama

kirpiklerin kısa zamanda eski uzunluğuna ulaşır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...