Merhabe birsey sormak istiyorum?

Merhaba univeriste sinavina hazirlaniyorum yazin fitnessa kaydolucam ama Şu an sinav yuzunden pek zamna bulamiyorum dershane okul falan. Aksamlari bos zaman im oluyor o zamanda spor yapmayi dusunuyorum gobegim var biraz ve ust bacak kısmım kalın napabilirim internette olan bacak videolarini izlesem mekik vsvs yapsam daha cok kas olur mu yani kas olursa yakamam diye duymustum bilen varsa bu konuda yardimci olabilir misiniz lutfen

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanin yoksa salona yazilma paran bosa gider yürüyüş yap ekmek şeker ve yağdan uzak dur bol su ic daha cok fayda görürsün

1|0
    0|0
    • Şu an zamanim yok iste ancak yaz tatilinde zaman bulabilicem. Sekeri birakamiyorum ya. O zamana kadar da bos durmak istemiyorum onlar disinda ne yapabilirim

• Kola cikolata zaten zor olan

• Ozaman hic kendini yorma spor yapip onlari birakmazsan hem yaptiklarin bosa gider hem moralin bozulur

En İyi Kız Görüşü

• Kendi agirliginda calistigin surece kas olmaz sikilasirsin. Egzersizlikleri dumbellsiz kendi agirliginla yap.

0|0
    0|0
    • Demisti biri daha boyle tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• Kas olursa eritemezsin diye bir şey yok. Üstelik mide en tembel kastır. Çalışmayı bırakır bırakmaz kaybolur neredeyse.
    P90
    P90x
    İnsanity
    Bunları bir araştır günde 20 dakika mı neydi. Bayan için olanlar da var. Sonuna body transformation yazarak öncesi ve sonrasını da görebilirsin.

0|0
    0|0
    • Peki ben bunu nerden bulucam? İnternette falan mi var

• Herhangi bir supplement store dan bulabilirsin. Biraz pahalıdır ama benim gizli silahımdır mesela. Günde 7 öğün yediğim ama almam gereken kaloriyi alamadığım oluyor öyle durumlarda hayat kurtarıyor. Ben alışverişimi elden yaptığım için çok bilmiyorum ama protein7 besinmarket falan böyle siteler vardı oralara bakabilirsin. Muhtemelen ilk kutu bitene kadar istediğin kıvama gelmiş olursun. Ama yine söylüyorum sonra anneme sövme yani. Bu sağlıklı bir kilo alma şekli değil. Çirkin durur.
      Haydi dikkat et kendine.

• bakınız son kez söylüyorum kadınların testestoron hormoları fazla salgılanmağı için bölye bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Sınavdan sonra yazıl.

0|0
    0|0
  • Bir erkeğin 6 aylık kas gelişimini bir kadın naturel olarak 10 yıl çalıssa yapamaz.. Bu yüzden kas yapacam diye korkma sizin vücudunuz sıkılaşırken erkekde testesterondan dolayı hacimli kas olur.. Basenlerim kalın demissin kadınsın sonuçda baseni dolgun kadın makbuldür... Sana tek tavsiyem hem karın hem bacak için bol bol squat yap.. Yazında salonda devam edersin.

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim squat yapiyorum evde uzun zamandir. Dikkate alicam

• agırlık al eve ve ıp atlama aletı al beslenmene dıkkat et olur

0|0
    0|0
  • kas olurdu az olur ağırlıksız yaptığından yağların erir oo hareketlerle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...