Spor düşmanları hakkında ne düşünüyorsunuz?

"Ne gerek var fizik için bu kadar ter dökmeye ya" diyen spor yapmaya yüreği yemeyen kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sporun sağlığa, piskolijiye, özgüven, güç ve hayat kalitesine inanılmaz derecede fayda sağladığı bilinmesine rağmen neden sporu ve sporcuyu boş işler, boş kişiler olarak görenler var halen? Hadi sen spor yapamayacak kadar üşengeç ve güvensiz birisin, olabilir peki neden yapanların yaptığını saçmalık olarak görüyorsun? Siz devamlı antreman yapın, yaz kış demeden üşenmeden çalışın çabalayın diyet yapın, bulk yapın spor yapmaya üşenen biride çıkıp "üff ne gerek var" desin.
Spor düşmanları hakkında ne düşünüyorsunuz?

2|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Onlar henüz genç olduğu için :) benim babam çok ağır bir hastalık geçirdi iki sene boyu. 60kiloya düşmesine rağmen toparlandı ve Doktoru vücudunun spordan dolayı direnişli olduğunu söyledi. 60yaşında antrönörlük yapıyo şu an :)
    Oysa ben babamı resmen kafamda bitirmiştim ölecekti artık :S

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Spor yapanlara bok atan tiplerin hiçbirisi spor yapamaz. Bu kadar da net. İsteseler de yapamıyorlar ve kendilerini öne çıkaracak bir şey bulamayınca diğerlerini yererek öne çıkmaya çalışıyorlar. Hele bir de bunların müzik aleti çalmayı bilen tipleri var, aağğbi sanat dururken salak salak işler yea. S. s. s. s. Falan yapar adamı deli ederler. Takma kafana, herkesin yaptığı kendine. Bak sinirlendim yine ya. Ulan köpek kovalasa kaçamayacaksınız 5 metrede nefesiniz bitecek, gitarınızla vurursunuz artık köpeğe. Yaramı deştin dertliyim bu konuda olay çıkarmak istemediğim için bir şey demiyorum içimde kalıyor.

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum.
      Hepsi sığ görüşlü öküzlerin...
      Sporun sayısız faydasından 2-3 tanesini gördüğümde ömür boyu spor yapma kararı aldım.

• Gerçekte denk gelseler gözlerinin yaşına bakmam ama!
      O kadarda net konuşuyorum!

• Sporu hayatının bir köşesine almamış insanlar bana disiplinsiz sorumsuz ve kaliteli yaşamayı bilmeyen kişiler olarak geliyor. Tadına varanların anlayabileceği bu yaşam stili

0|2
    0|0
  • Bunları diyenin boş insan olduğunu bildiğim için ne muhattap alırım nede ciddiye

0|1
    0|0
  • Gereksiz insanların dediklerini kulaklarım duymuyor.
    İstediğim sporu yaparım, bu kimseyi ilgilendirmez.
    Kısaca spor candır.

1|1
    0|0
  • salla mılletın lafını

0|1
    0|0
  • Herkesin estetik anlayışı farkli. Ben de kas yapmak istiyorum. Yakismaz diyenler umrumda değil

0|1
    0|0
    • Kas herkese yakışır.
      İnsanlar synthol yüklü gerzekleri görüp kas yapınca öyle gözükeceklerini zannediyorlar.
      Doğal yapılan kas insana estetik katar.
      Denk gelirsem birgün sporu insanlara kötü tanıtanlara öfkemden korksunlar.

• Kıskandıklarını düşünüyorum spor yapanları.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Spor düşmanlığını ne kadar gereksiz buluyorsam, mesleği spor olmadığı halde saatlerce spor salonunda kalmayı da o kadar gereksiz buluyorum.
    Mesleğin sporla alakalıdır, bu durumda tamam ama sporla alakası yok, sırf kız-erkek etkilemek için saatlerce salonda kalmaya gerek yok diye düşünüyorum.
    Spor yapan biriyim ama günlük belli bir süre yapıp bırakıyorum, dışarıda da beni bekleyen şeyler var. Dersler, hobiler hatta kafamı dinleyeceğim boş zamanlar.

Spor düşmanlığını ise hiç saymıyorum, sporun sadece belli bir gruba iyi görünmek için yapıldığını sanıyor bu spor düşmanları. Sağlık vs. umurlarında değil.

0|1
    0|0
    • Günde 1 saat idman yaparım en fazla sonra eve gider biraz dinlenir yemek yer suplement alırım. Bende salonda aşırı duranları sevmem çok duranlar zaten makara için ordalar başka bişey değil. Sporcu adam 1 saat idman yapar evine gider.

• :) Şimdi baktım da vücut geliştirmeyle alakalıymış. Takip etmem böyle sporcuları falan. Kendim sporumu yapar bırakırım. Kişilerin bir önemi yok.

• Ben sana birşey danışacağım özelden...

• Spor candır ya

0|1
    0|0
  • he ya asalım onları :D
    şampiyon sakin

0|1
    0|0
  • Ahaaa sitede kafa dengi birini buldum

0|1
    0|0
  • Sağlık için spor yapan yüzer, koşar, bisiklete biner adam gibi spor yapar, spor salonuna gidenlerin %90nın ne için gittikleri belli zaten

0|0
    0|0
    • Kas büyütmenin insana inanılmaz faydaları vardır.
      Söylesene spor salonuna gidenler ne için gidiyormuş?
      Kız tavlamak ya da hava için mi?
      Öyle yapan 3-5 lavuk için genelleme yapma.
      He hava atan varsa veya yazın plajda kasan hakkıdır. Adam idman yapmış beslenmiş diyet yapmış çabalamış ter dökmüş karşılığını almış havası varsada hakkıdır.
      Ama şu varki kimsede kız için bu kadar eziyet çekmez.
      Kaslarını büyütürsen sağlıklı yaşarsın. Gücün ve özgüvenin artar.
      Vücut geliştirme tüm sporların temelidir.
      Hayat kaliteni artırmak istiyorsan kas kaliteni artırman lazım

• Artık herkes spor yapmaya başlamış amaçlarıda belli zaten kız tavlamak :D

0|0
    0|0
    • Sen bakma onlara kız tavlamak için spor yapanlar 2-3 ay sonra sporu bırakıyor bu iş kız tavlamak için yapılmaz yaşam tarzıdır hergün sıkı diyet beslenme idman kolay şeyler değil

• Orası öyle ama kendi için yapan kişi az yani çoğu kişi kız tavlamak için yapıyor internette görüyom herkes kas yapmaya başlamış

• İnternette gördüklerin spor salonuna gidenlerin binde biri bile değildir kardeşim.
      Olayın aslı şuki binlerce milyonlarca kişi salona kayıt oluyor yarısı bahanelerden dolayı gitmiyor, bir kısmı devam ediyor ama çokda başarılı olmuyor diğer kısmıda çok ciddi idman yapıp beslenip diyet yapıp bu işe cidden gönlünü vererek vücut yapıyor.

Yükleniyor...