BEŞİKTAŞ'TA arkadaşlık yok disiplin yok diyen LALE neredesin?

Troll hesaplar açıp BEŞİKTAŞ üzerinden prim yapmaya çalışan insanları kışkırtmaya yönelik sorular soran lale an itibari ile eteğini giymiştir :D :D

Sözde bu arakdaş hakkımızda disiplin yok, arkadaşlık yok diyordu ne oldu?

En ufak sürtüşmeyi bile avantaja çevirmeye çalışanlar an ve an etek giymeye devam edecektir BEŞİKTAŞ büyük taştır altında kalırsınız !

BEŞİKTAŞ'TA arkadaşlık yok disiplin yok diyen LALE neredesin ?
Beşiktaş'ın ilk yarıda ki futbolunu nasıl buldunuz? .

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ezikler işte ya 😀 kıskanç olanından hemde

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Skora bakıp ağlarken yeni fake açmak için uğraşıyordur. Tartışan oyuncuların idman sonu kolkola yaptığı açıklamaları da izlemiyor okumuyor bu lale :)

Şampiyona saygı duymayı öğrenecekler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kartalım uçuyor maşallah

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu onun futboldan zerre anlamadığını gösteriyor. Yok Kayseriden puan kaybedermiş ben dedim eğer beşiktaş hata yapmazsa fark olur diye ama yine de o tetikte bekliyordur bir şüphede kalınacak kart pozisyonu penaltı ya da ofsayt olursa gelip onu söyleyecektir. Yemin ediyorum Beşiktaş taraftarı olsaydı onun gibi hesap açıp açıp kaçan utanırdım çok şükür ki Fbli bunu yapan

0|1
    0|0
    • umut fakirin ekmeği işte oda saf saf bu maçta puan kaybetmemizi bekledi kendince mutlaka bu maç içinde bir kılıf uydurmaya çalışacaktır

• Beşiktaş'ın her maçını zor sanıyorlar :D Beşiktaş için zor maç yok anlayın artık bunu ! Galatasaray kim? Osmanlı kim? Konya kim? 9 puanı yazın.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş için zor maçlar bu maçtan sonra başlıyor. kayseri kolay lokma bence şu haliyle gençlerini çıkartıp oynatıyor çünkü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...