Trabzonsporun bu tutumu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Trabzonsporun bu tutumu hakkında düşünceleriniz nelerdir ?
Bilindiği üzere trabzondaki vahim olay sonrası hakemler bu olayı kınamak için bu hafta çıkacakları maçlara 2 dk düşün eylemi yaparak çıkıyorlar. Bu eylem, aşırı fanatizmin etkisi altına girmiş taraftarlara yönelik bir tepkiyken, trabzonsporun bu eylem kendisineymiş gibi alınarak hakemlere karşı sırtını dönerek #ikidakikautan eylemi yapması gerçekten komik geldi bana. Oysa o hakemlere en çok desteği vermesi gereken camia trabzonspor camiası olmalıydı. Sonuçta o dayak! yiyen hakem kendi evlerinde dayak yedi. Bu eylem de gösteriyor ki, bazı şeyler bu ülkede hiç değişmez.. Dayak yiyen hakemler de, dayak atan taraftarlar da.

Benim düşüncelerim böyle. Siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında, trabzonspor haklı mı?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hakeme kart gösteren bir futbolcunun kahraman ilan edilip heykelini yaptıran ve hakemi döven bir topluluktan bahsediyoruz. Bunu yapması da gayet olağan.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Balıkların beyni 3 saniyedir. Hamsilerinde doğal olarak.
    Çok görmemek lazım.

0|1
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tam bir zırvalık, saygısızlık, bunları yaptıkça futbolda hiç bir yere gidemezler,
    gerçekten ts yi seven ts taraftarları şunu kendilerine sormalılar bu ts yöneticileri neden başarısızlıklarını hep gizlemek için bu yollara yani 2011 yılını pişirip pişirip önlerine getirilyorlar, ts yöneticileri kendi başarısızlıklarını örtmek için bu yollara başvurmamalılar. fener iki kez şampiyonluk kaçırdı son hafta ama yanına 6 şampiyonluk koydu, kimse ts li başkanlara niye 10 yıldır şampiyonlugu zorlayan kadrolar oluşturulamıyor, hep ligi bazen 4 cü bazen 7ci bazen 6 cı bitiryorlar o sezon şamipyon olan takımın neden 20-30 puan gerisinde ligi tamamlıyor bunları sordukça ts taraftarı bu yönetimin başarısızlıklarında çalındı şampiyonluk edebiyatı yapanlar tasviye edilir ve gerçekten futboldan anlayan yönetimler gelir bence öyle...

0|1
    0|0
  • Trabzon bu seyirci bu taraftar bu kafa ile bir bo ka sap olmaz. Acilen kafalarının değişmesi lazım.

0|1
    0|0
  • Dayak olayını haksız buluyorum ama adaletin olmadığı yerde anarşi doğal olarak başlar.

0|0
    0|0
  • Ben olsam kıcımi dönerdim.. çok guzel tepki koymuşlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...