Zayif bir kiz sporla kalca yapabilirmi?

Zayif biriyim buyuzden kalcam ufak normalde bu tur seyleri sorun etmeyen biriyim kendimle barisigimdir ama etraftaki insanlar bu konu hakkinda dalga gecti bir kac kez oyuzden biraz takmaya basladim sporla kalca yapabilirmiyim 160 boyundayim 43kiloyum

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Squat yap ve biraz kilo almaya bak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Beslenmene dikkat et yeteri kadar protein al
    Sporla birlikte iştahın acilir kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Genel olarak kilo al ve bolgesel olarak kalcani calistir. Salondaki antrenorun bu konuda yardimci olur zaten. Basit birşey.

0|0
    0|0
    • Kilo alamiyorum nekadar yersem yiyim alamiyorum yani diyetisyene bile gittim

• o uzun biraz. ozelden ulasabilirsen sana bir kac sey anlatabikirim. daha önceki spor hayatimda yaptigim ve yaptirdigim yontemleri onerebilirim istersen.

• Yapar

0|0
    0|0
  • etraftakiler biraz koca götlüymüş :)) cevap olarak kas yapmalısın , kas yapmak enerji sahibi olmak demektir enerjik insanın da götü göbeği yerine olur :)

0|0
    0|0
    • Daha cok zayiflamaktan korkuyorum sporla

• ne sporu yapıcaksın ona göre zayıflar ya da kilo alırsın

• Spraydin kullan

0|0
    0|0
  • evet agırkla ve beslenmeyle yapar

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • yaparsın. düzenli sporunu yap özellikle bacak kalça hareketlerine dikkat et imrenilecek kalçan olur.

0|0
    0|0
  • 1 haftaya ebru şallının yeni dvd si çıkıyomuş kalçayla ilgili ordan bakabilirsin

0|0
    0|0
  • benim popoyu verebilirim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• squat yap

0|0
    0|0
  • Zayıf olduğun içi kalcan küçük değil genetik olarak küçük ben de zayıfim ama kalcam dar dolgun kalkik kardeşimin de öyle . baliketli kızlarında tahta gibi poposu olabiliyor örn" maja darving " zayıf ama kalcasi dolgun

0|0
    0|0
Yükleniyor...