Aşk için yaşadığınız yerden, çevrenizden vazgeçer misiniz ?

Birisiyle tanıştınız, sevdiniz falan ama farklı şehirlerdensiniz yaşadığınız yeri,çevreyi bırakıp hiç tanımadığınız bir yere sevdiğinizle onun şehrinde bir hayat kurar mısınız?

Güncellemeler:
Biraz daha açıyım başka alternatif yok karşınızdakinin durumundan dolayı tek birlikte olma seçeneğiniz onun yaşadığı yere gitmeniz örmek istanbuldan izmire ve ya ankara ve ya bu üçü arasında nasıl kombinasyon olursa farketmez

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadığım yerden uzaklaşıcam zaten bir dönem sonra. Ama bu çevremdekilerden vazgeçecğim anlamına gelmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• geçerimmmm hiç sorun değill

yeterki sevgisine inanayımm

0|1
    0|0
  • Bu kararlar hemen verilmez ama. Ölçülüp biçilir. Benim yapabileceğim fedakarlığı o bana yapabilecek mi mesela?

0|0
    0|0
  • yaşadığım şehirle olan bağlarımı pat diye kesemeyeceğim bir zamanda ise onun şehrine gidemem. bağlarımı kestiğimde giderim tabi, ha orası ha burası.

0|0
    0|0
  • O kadar guvenebilir miyim bilmiyorum ama guvenirsem gozum hicbiseyi gormez giderim.

0|0
    0|0
  • daha önce farklı sebeplerle yaşadığım şehri değiştirmişliğim var. oturup ciddi ciddi düşünmek gerek bunu. dramatize etmeye gerek yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gerçekten sevenler için önemsiz bir şey neden olmasın

0|0
    0|0
  • vazgeçilebilir mi biraz şüpheli çünkü kurulu düzen, yerleşik bir hayat var ortada.gittiğin yerde tutunamaz isen toptan bütün hayatın kayar. bunun için yaşadığım şehirde bu düzen arasında onunla yaşayabileceğim bir düzen kurar garantili yaklaşırım ve onun fedakarlık yapmasını beklerdim.tek tarafın fedakarlık yapması birazda bencilliktir bence.

0|0
    0|0
  • yaşadığım yerden vazgeçmezdim...

çünkü akrabalarım arkadaslarım ve tanıdıgım herkes burada...

0|0
    0|0
  • olurda iş olayı zorlar seni

0|0
    0|0
  • Neden onun şehri madem vazgeçilcek iki taraflı olsun ve ikimizinde yaşamadıgı bir şehirde farklı tatlarla yaşayalım hayatımızı.

0|0
    0|0
    • onun şehri diye düşünsen olmaz mı iş,güç sebebiyle başka alternatif yoksa

• Şimdi işin ailesen boyutu var kızın ailesi senin ailen uzakta besleme gibi falan.

• Ben vazgeçerim.Ama insanlardan değil, sadece şehrimden vazgeçerim.

0|0
    0|0
  • müşterek karar alarak optimum noktada buluşmak daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Yaşadığı yere bağlı

0|0
    0|0
  • vazgeçerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...