Şu an aklınızdan hangi konuda ne geçiyorsa buraya yazar mısınız? :)

yazın yapacağınız tatil hayali olabilir ya da uydurduğunuz saçma bir söz olabilir kızlar/erkekler hakkında aklınıza takılan şeyler olabilir uzun zamandır yemediğiniz ama canınızın çok istediği bir yiyecek olabilir

kısacası aklına ne gelirse :D

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• bugun gördüğüm korkunç rüya aklıma geldi. ekmeğim menemenimden önce bitiyordu ! :SSS

1|0
    0|0
    • aman tanrım gerçekten çok korkmuş olmalısın ama iyi tarından bak ya ekmeğin hiç olmasaydı ya menemen tuzsuz olsaydı

• haklısın sanırım. :D

Erkekler Ne Diyor 11

• bu dönem ki 9 dersin kaç tanesini verebileceğim acaba verdiklerimi yüksek notla mı düşük notla mı vereceğim ? Ganom 2.00 üzerine çıkabilecek mi ?

İş için yaptırdığımız makine ne zaman gelecekse gelsin artık sipariş vereli 1 ay oldu.

Yurt dışından sipariş verdim o ne zaman elime ulaşır.

Yaptığımız yeni yatırımların ne zaman meyvesini alacağım ?

Bunlar sadece aktif olan konular devam edecek olsam neler yazarım neler :D

0|0
    0|0
  • allah cene vermıs gerısını vermemıs

0|0
    0|0
  • tuvalete gidip şu içimde kalan canavarı çıkarmak istiyorum başkada bir şey istemiyorum :D yazdım işte bu tam olarak :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Tam 15 yıldır her cumartesi akşamı aynı yerde aynı saatte can dostlarımla buluşuyoruz. Şuanki düşüncem akşama oraya gidip nargilemi içip sohbet etmek :) sonrasında da hep birlikte halı saha maçına :)

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımın kalçasına adımı yazmayı düşünüyorum meleğim. <3

0|0
    0|0
  • aklımdan geçenleri sordum ama rağbet olmadı :)

0|0
    0|0
  • iyi bir iş nasıl bulcam

0|0
    0|0
  • akşama ne yiyeceyik diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Tatil planım var...

aydın/didim

gidecem 1 2 ay tatil yapmam lazım çok bunaldım bu sene

0|0
    0|0
  • İşe kim gidecek diye düşünüyorum. Kafam kazan gibi..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• " bu ailede niye birine hediye alincaksa bana kitleniyo niye ben seciyorum isim gucum var yaa.. smdi kalk git hediye bak ne alinir ki yaaaa offf " aklimdan bunlarr geciyoooooo

0|0
    0|0
  • Sevdeğim dün başka birile nişanlandi.. aklimdan cikmiyo :'(

1|0
    0|0
    • İçim acıdı vallahi.:/

• En kötüsü olanda, şimdi yanliz evde oturuyorum ve elimde bir resmi var tek.. bitti.. elimden gelen bişi de yok.. ne yapsam artik gereksiz...

• şimdi mi arasam akşamı mı beklesem diye düşünüyorum ? Bi de onu çok özledim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...