Fatih Terim'in Fenerbahçeli taraftarın hediyesini kabul etmemesini nasıl yorumluyorsunuz ?

Fatih Terim'in Fenerbahçeli taraftarın hediyesini kabul etmemesini nasıl yorumluyorsunuz ?

link

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

• Gurursuz adam ayrımcının teki sahtekar.. Reklam kokan hareketleri sergileyen onursuz haysiyetsiz oyuncularına bağırıp çağıran küfür eden edepsiz bir insanın o hediyeyi almaması normal tabi. Kocamanin ayaklarınin altına kurban olsun.

1|1
    1|6

Kızlar Ne Diyor 11

• etse neden ettiler derler ama bence etseydi daha iyi olurdu yani ben olsam ederdim sahsen ,ama Fatıh hoca son olaylardan gergındır belkı ondandır

1|2
    0|0
  • Adamlık herkese nasip olmuyor...

1|4
    3|3
  • Vardır bi'bildigi.

1|3
    0|2
  • iki fotoşopa yırtınmaya başlıyorsunuz hemen

1|5
    0|2
  • Mesele fenerbahçeli olması değil ki,Fatih Terim genel olarak taraftar hediyesi kabul etmiyor,çiçek dışında,o da bazen

1|2
    0|2
  • O değilde şu herif bir gülmedi gitti :(

0|1
    0|1
  • Vardır bir sebebi..

1|3
    0|2
    • ayıp etmiş resmen ne sebebi olsun o vatandaş fatih terime ne gibi kötülük yapmış yaptığı büyük saygısızlık kendini büyük görme gerçekten kimse onu sevmiyor

• Mutlaka sebebi var...

1|2
    0|1
  • İki resimle olaya terbiyesizlik diye yakıştırma yapmakta akıl kârı değil.

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik...

0|0
    0|0
  • Hemen söyliyim egoistliğin terbiyesizlik kısmı

0|1
    2|3

Erkekler Ne Diyor 18

• En büyük başarınız Galatasaray düşmanlığınız, e sizde haklısınız. Ne çektiniz be!

3|4
    1|3
    • bu konu gsye ne alası var allah aşkına yaa yeter artık bir kerede fatih terimin hatasını kabul edin adamı peygamber ilan ettiniz fatih terim adam öldürse yinede iyi yapmış dersiniz

• almalıydı hoş olmamış

0|1
    0|0
    • gerçekten büyük saygılısızlık ve ayıp etmiş gslilerde hala hala hala fatih terimi savunyorlar yaptığı sanki güzel bişeymiş gibi fatih terim adam öldürse iyi yapmış bir bildiği var diyip yine savununacaklar ben daha ne diyeyim herkez görüyor fatih terimin vukuatlarını bilmeyen yok aslında bunlar herkez normal geliyor futbol kardeşiktir dostluktur derler ama bu fatih terim öyle düşünmüyordur kesin ben sporcunun çevik zeki ve atnı zamanda ahlaklısını severim der atatürk ama fatih terim :)

• aykut kocaman super gorunuyor yalniz :D morarmis biraz :D

1|2
    0|1
  • Yaptığı yanlış,alması gerekir ama bu günlerde Fatih Terim'e çok yükleniliyor,kimisi de adamlık falan diyor

Zamanında Aziz Yıldırım da Galatasaraylı taraftarların imza isteğini reddetmişti.

0|1
    0|1
  • Şikecilerden gelen hiçbirşeyi kabul etmiyoruz

0|0
    0|1
  • Fatih Terim hiç yaşının adamı değil. Hocalığına lafım yok lucescu ve Yılmaz Vural ile birlikte sevdiğim isimlerdendir ama yaptığı hareketler çok yanlış.

0|0
    0|0
  • Hediye verene 1 fatih terime 2

0|0
    0|0
  • Vay canına ne kadar önemli bir haber. Napsam şimdi,nerelere gitsem. Bak sen f.t hediyeyi almamış. Tüh canım ya.

1|1
    0|0
  • iyi etmiş İMPARATOR

0|0
    0|0
  • gerçekten çok ayıp etmiş aykut kocaman ya da samet aybaba bir gsli taraftar hediye verseydi olay olmuştu aykuttada sametede laf atma yarışına girmişlerdi gerçekten çok ayıp etmiş işte boşuna herkezden ondan nefret etmiyor gslilerden başka hatta bazı gsliler hariç kimse fatih terimi sev-mi-yor :)

0|1
    1|4
  • karar onun kararı yorumlamak doğru gelmedi bana

0|0
    0|0
  • Fatih Terim samimi. Sırf yalakalık olsun diye reklam olsun diye neden istemediği bir şeyi yapsın?

0|0
    0|0
  • geçen hafta saha komseri ve hakemin üzerine yürüyüp olay çıkartan adamdan böyle bişey yapmasını beklemek çok doğal bence

0|0
    0|0
  • Ben bir Beşiktaş taraftarı olarak Aykut kocaman her zaman Sevdiğim bir insandır gerçekten. NTV sporda calısan bir arkadaşım telefonla görüştürmüştü 15 20 dk lık bir sohbet yaptım oradan biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Bu adam gs da kaç yıl şampiyonluk göremedi,gelmem dedi geldi... Hakemlere çirkeflikler yaptı... Hala birazcık olsun saygı bekliyor musunuz? Bence umutsuz vaka.

0|1
    1|2
  • Şaşırdım bak, gerçekten yaptığı büyük ayıp.

0|0
    1|4
  • Saygısızlık yapmış

0|1
    2|3
  • Olayin icerigi oyle mi bakalim? Fenerli bebelac dildo hediye ettiyse almaz tabi.

Medyanin gazina gelip insanlari yargilamayin gencolar.

0|3
    1|0
    • Terim, üzerinde Fenerbahçe forması bulunan Hüsnü Özdemir'in, içinde Safranbolu evi, safran kolonyası ve lokumun olduğu hediye paketini kabul etmedi.

• Buraya kadar tamam. Neden kabul etmemis peki? Onu sormamis mi o cok muhterem magazinel medya mensuplari?

Yükleniyor...