Hoşlandığınız kişiyle ilk konuşmada nelerden bahsedersiniz?

KIZLAR >>>> hoşlandığınız kişiyle ilk konuşmanız sizden kendinizden bahsetmenizi istedi nelerden bahsedersiniz kendiniz anlatın önce bir de gün içinde yaptıklarınızı

ERKEKLER >>>> hoşlandığınız kişiyle ilk konuşmanız sizden kendinizden bahsetmenizi istedi nelerden bahsedersiniz kendiniz anlatın önce bir de gün içinde yaptıklarınızı

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben dürüstlüğe önem veren biriyim. İlk önce bunu söylerim. Kesin bir çizgi evet ama olmazsa olmazlarımdan. Müziksiz yaşayamam. Müzisyenim... Bana ayak uydurursa çok güzel günler geçirebiliriz :d Hahahayyy... Spor yapmaya bayılırım. Hergün sabah sporu yapıp evimde (benim hazırlayacağım) kahvaltı eşliğinde hoş dakikalar geçrebiliriz. Hafta sonlarını sadece ve sadece keyfiyete ayırırım. İş yok, çalışmak yok. Sabah kalkar sporumu yapar evime gelirim. Kahvaltımı hazırlarım (Sıkma portakal suyuna kadar :D ) Sıcak duşu unuttum... :D... Kahvaltıdan sonra kahve ve gazete keyfim başlar. (Türk kahvesi içerse kahve falı bile bakarım :D) Gezmeyi eglenmeyi severim. Bu açıdan çok şanslı olacağı kesin. Eğlenmek benim göbek adımdır. Bütün bunların yanında iş kolik sayılmam. Eve iş getirmem ama işimi seveceği kesin. Veteriner hekimim ve küçük sevimli hayvanlarla uğraşıyorum devamlı. Umarım alerjisi yoktur... Giyinmeye çok önem vermem ama özgürlüğü severim... Gitar çalarım sesim de güzeldir. Kendi bestelerim var... Mutfakta vakit geçirmeyi severim. Hafta sonları nadiren dışarıda yemek yerim... Mutfakta yemek yapmak çok hoşuma gider. Ama menemen ve spagettiden bahsetmiyorum burda... (En son elmalı pasta bile yaptım :D )

Karşımdakini olduğu gibi kabul eder değiştirmeye çalışmam ama beni de olduğum gibi kabul etmesini beklemem. Birazcık elastik bir tipim. Karşımdakinin hoşlanacağı şeyleri yapmak onu mutlu etmek hoşuma gidiyor ne yapayım...

İlk buluşma olduğu için detaya inmiyorum...

Not: Temizlik hastasıyım... Söylemeden geçmeyeyim... ;)

1|0
    0|0
    • ne tarz müzikle ilgileniyorsun?

biri var sanırım hayatında :) çünkü öyle bir anlatıyorsun ki seveceği kesin umarım alerjisi yoktur falan :)) kaptırma kendini bence :)

senin aslında evli olman gerekir bence çünkü gayet düzenli bir hayatın var bence

• amca '' ;) '' bu ne şimdi

Erkekler Ne Diyor 6

• Hobilerimden ve ilgi alanlarımdan bahsederim. İlk seferde kesin cizgilerimden bahsetmem. Karsımdakine deger veriyorsam eger. Onun gonlunu kazanmaya calısırım. Kotu huylarımdan da bahsederim. Genel de de gonlunu alırım :D Yeter ki fırsat tanınsın :d hahahaha

1|0
    0|0
    • o yazdıklarını açıkla ama :D yani hobilerin neler mesela kötü huyların neler bir de ilk konuşmada kızdan da hoşlanıyorsun gözlerine bakar mısın sürekli yoksa kaçırır mısın :)

• okudum onu ama benim bu soruma da cevap ver neler sorayım ben ya :(

• This conversation is over... :D

• havadan sudan bahsedırız

0|0
    0|0
  • Karakterimden bahsederdim ben,1 gün içinde fazla aktivitem yok çünkü.Sessizim,soğuğum,asabiyim derdim kurallarım var ister bunlara uyarsın ister baştan bitiririz derdim.Kimin olduğunu iyi bellesin karşındakinin

0|0
    0|0
    • oda der tamam bitsin deme sakın öyle :)

• her çıktığımı baştan uyarırım ben.Kabul ederse eder,etmezse yoluna gider ve etmeyen olmadı.Cıvık cıvık gülüpte sabah sabah asabımı bozma

• cıvık cıvık mı nasıl yani fheterghreg

• huyumdan suyumdan bahsederdim...geçmişimi özet geçerdim...merak ettiğini sormasını isterdim...

0|0
    0|0
    • huyun suyun ne bahset biraz

• yengeç misin sen

• oğlak burcuyum...4 ocak...

• hiç bişi anlatmam gözlerim konuşur o anlarda, baştan sona süzer konuştururum gözleri(:

0|0
    0|0
  • adım hıdır elimden gelen budur derim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...