Kiloyu Kas Olarak Almak İçin Ne Yapmak Lazım?

Boyuma göre baya zayifim spor salonuna gidiyorum ama ilgilenen yok. Kiloyu kas olarak almak için ne yapmam lazim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılan yağ oranın az, bol, düzenli, proteinli ve yağlı beslenip aldığın besinleri kas olarak depolayacaksın, tabi bol bol su içip dinlenmeye de önem vereceksin.

0|1
    0|0
    • Yağlı beslenirsem yağ olarak almazmiyim peki?

• vücuttaki yağ kasa dönüşür zaten, aaldığın yağı da kasa çevirirsin düzenli çalışarak. yağ oranının yüzde 15-20 arası olması fitness için uygundur. Eğer bu oran yoksa bir süre sonra yağ oranın daha da azalır ve gelişme sağlayamazsın, bol balık ve ceviz kuruyemiş ye.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Selamlar öncelikli olarak beslenme proğramını protein kaynaklı yapmalısın. Ton balığı, tavuk ve haşlanmış yumurtadan vazgeçme. Günlük ortalama 80mg protein ihtiyacın vardır. Ancak bunu başlarda almak zorunda değilsin. Ara öğün olarak meyve yemeye çalış. Yediğin besinlerin arkasında protein ve karbonhidrat miktarı yazar internetten kilona göre ihtiyacın olanları bulabilirsin. Bide spora başlamadan önce ısınma yap şöyle 10-20 dk falan koşu bandında geçir. İlk zamanlar 5 dkda olur sana kalmış

0|0
    0|0
  • Bu iş emek ister, istikrar ister, azim ve sabır ister bunlar sende varsa iyi bir vücuda da sahip olman artık çocuk oyuncağı sadece biraz yorulacaksın ve birazda iyi besleneceksin ;)

0|1
    0|0
  • Uzun müddet spor yapmak bol yemek ve gerektiğinde biraz suplement desteği

0|0
    0|0
    • Suplement ne demek? Ben Karbon tozu kullanıyorumda

• Karbonhidrat tozu (Gainer) oda suplementtir.
      BCAA, Protein tozu, Kreatin, Balık yağı, Çeşitli vitamin takviyeleri hepsi suplement grubuna girer.
      Kreatin ben kullandım bir dönem güzel sonuç veriyor

• proteınsel beslenmen gerek

0|0
    0|0
  • yağlı şeyler tüketmeyeceksin arkadaşım

0|0
    0|0
Yükleniyor...