Kaç ayda 100 Kg olurum?

Canlar şu an 62-63 kiloyum.
Spor yapıyorum hedefim 100 kilo olmak... Suplement ve steroid kullanarak kaç ayda 100 kilo olurum?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aklı başında olan hiç bir antrenör steroid kullan demez önermez. Supplement kullanabilirsin faydasını da görürsün çünkü vücudun gelişme için alması gereken günlük protein miktarı ve aminoasit türleri vardır. Bunları da tamamen yiyeceklerimizden temin edemediğimiz için supplement kullanımı normaldir. Ama steroid kullanıcam diyorsan hiç yapma boş yere hem sağlık açısından zararını görürsün hem de ileride bir gün sporu bırakınca çok biçimsiz bir vücudun olur. Önemli olan uzun süreli spor yaparak ideal ve istenilen vücuda çalışarak ulaşmaktır.

0|1
    0|0
    • 75 kiloya kadar doğal çıkıp steroid alıcam.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Steroid kullanma aptallık olur. Protein tozu aminoasit vb kullan ama steroid kullanma. 100 kilo olup nappcn hem. Ben sana hocamın adını vereyim. Türkiye şampiyonu kendisi Su an dünya şampiyonluğuna hazırlanıyor. Steroid kullanıyor. Biz hulk diyoruz ona. Muaźam bir kas kütlesi var ve 110 kilo. Ama çok itici kendisi ve steroid kullanmamizı istemiyor. Ertuğ evrekli ismi. Gir bak. Steroid kumar dir. 40 yaşından sonra her an kalbin durabilir. Erkeklik organın ölür. Ve yaratığa donersin. Tenin siyahimsi bir renge döner. Bence kullanma

0|1
    0|0
    • Ertuğ Evrekli hocayı tanırım kendisine saygım sonsuzdur.
      100 kg olmasada 80-90 Kg idealdir benim için. Çünkü zayıf olmayı sevmiyorum. Spora başladığımda 53 kiloydum şu an 63 kiloyum ama bana halen yetersiz geliyor çünkü yetersiz.
      Direkt steroid almayı düşünmüyorum 1-2 sene tamamen naturel beslenme ve suplement alacağım.

• Steroid kullanirsan bir ayda 7 kiloya yakin kas yaparsin fakat steroid yağ yapili bir hormondur ve o kasları biraktigin zaman sönmesine neden olur ayrica cok fazla steroid kullanirsan idrarindan steroid çıkar yarışmalarda doping kullanmaktan elenirsin ve cok zor katilirsin baska yarışmalara ama steroidi 100 kiloua kadar değilde 80 e kadar kullan gerisini kendin yap

0|1
    0|0
    • Steroid kas yaparda kilonun büyük bölümü kas değil sudur

• Zaten 7 kilo kas 4 kiloya yakin su 11 kilo filan toplamda

• hacı o dediklerini bilmiyorum ama gladyatör diyeti diye bir şey var. kilo alma hedefli özellikle spor yapanlar için. muscleandfitness.com.tr/gladyator-gibi-beslen-i/ aha da bu

0|1
    0|0
  • Bilmem. ki

0|1
    0|0
    • Yaz geldimi iştahımda kapanıyor kışın 5 kilo aldım ama yaz ayında kilo alabilecegimide sanmıyorum çünkü iştahım az

• Boy kaç kardeş hedef 100 kilo ne yav :D

0|1
    0|0
    • 1,80 aga bu arada bayadır görünmüyodun ortalıkta

• 100 olmazsada 90 olmalı en azından steroid kullanımıda söz konusu

• Bence daha fazla bilinçlenmesin bu konuda natural vucud her zaman kalıcıdır steroid e güvenme derim

• naptın ya 100 kılo abartma

0|1
    0|0
  • Boyun kaç?

0|1
    0|0
    • Boyum şu an 1,80

• Alırsın sana mass gainer öneririm ayda ortalama 3 kilo aldırır.

• Gainer çabuk bitiyor ama sıkıntı o :)

Yükleniyor...