Rus kızları gerçekten güzel ama yanlarındaki adamlar neden çirkin?

Bugün facebookta dolaşırken birisi gözüme çarptı fotoğraflarına baktım sonra arkadaşlarının bazılarının fotoğraflarına da baktım çoğu gerçekten çok güzel fakat yanlarındaki adamlar çirkin türkiyede öyle güzellikte bir kadın olucak en yakışıklı erkeği bile elde eder ama o ülkelerde neden öyle acaba onların en güzeli kim

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Onlarda kadın değersiz malum ekonomide bir kural vardır, birşeyden ne kadar fazlaysa (Arz oranı yüksekse) o şey o kadar değersizdir. SAdece rusyada değil eski sovyet ülkelerinin tamamında böyle. Orda yaşayan arkadaşlarım anlatıyor kırsal kesimden öyle hatunlar geliyorki evlenmek için koca aramak için 1 saat sohbet etsen akşama ailemle tanış hafta sonu evlenelim muhabetine geliyor iş diyolar. Kadınlar ayrıca kocasını elde tutmak için evine ailesine çok bağımlı hemen hepsi mutfakta çok iyi yatakta muhteşem şeklinde anlatılıyor. Hepsi ordan evlendi hanımların kuzenleriyle tanıştırıyolar beni bazen Türkiyeye geldiklerinde kızlar burda kalmak için can atıyor Türkiyede hayatım boyunca tv de bile görmediğim güzellikte kızlarla tanıştım şuana kadar ama insan tereddüt ediyor Türkiyede rus kızları hayat kadını sanıyorlar nasıl aile olcağız sorusu kafamda hep.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• O kadar da abartmaya gerek yok. rus kızları fazla beyaz. cok beyazlar güzel degil. sarısınları da cok itici. kısacası belki sadece sevişmeyi biliyorlardır bilmiyırum

0|0
    0|0
  • Rusya'da benim bildiğim erkekler kadınları dövermiş ve hor görürmüş.Fazla hakları yokmuş.Rus kızları güzel de hepsi değil ve soğuk bakışlılar.Adamın onu öpesi bile gelmez.Ben kendi adıma zdravstvuyte diyen bir rus hatun yerine merhaba diyen Türk hatunu tercih ederim.Sevgilerle...

2|0
    0|0
  • en güzelleri yani yarışmalara giren tescilli güzelleri gerçekten çirkin oluyor onun haricinde gerçekten güzeller insan yan yana durunca komplekse giriyor allahım ikimizide sen yaratmış olamazsın diyesim geliyor bazen :) tövbe tövbe.

0|1
    0|0
  • o ülkelerde herkes güzel olduğu için rağbet görmüyor olabilirler :) arz- talep meselesi. türkiyede biraz güzel olsa dünya starı ilgisi görüyor kızlar.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Anormal güzel olanlarıda var. Hatta yanından geçerken uzaylımı diye bakmışlığım bile oldu :)

0|1
    0|0
  • Bizim kızlarımız da güzel ama farklı kulvardalar bulundukları iklime göre farklı tiplerde sadece :P

1|0
    0|0
  • onların en güzeli bizim ajdar

0|0
    0|0
  • polina egorova,gerçekten çok güzel. yakışıklı meselesine gelirsek gönül meselesi bu kime koncağı belli olmuyor :)

0|0
    0|0
  • şimdi ömründe bir yabancı görmemiş erkekler uzman gibi konuşacak kızlar da onlar kaşar biz namusluyuz triplerine girecek salak saçma muhabbetler dönecek ben kaçıyorum

0|0
    0|0
  • sarışın soluk benizli tipleri sevmem o yüzden rus kızlar bana çekici gelmez. esmer kara kara kaşlı kara gözlü kızlar bence daha etkili

0|0
    0|0
  • ruslar tipe bakmaz onlar dürüstlüğe şevkate bakar bunu öğrenın artık

0|0
    2|0
  • yok lan leş çoğu.

1|0
    0|0
  • işte gerceği gören bir Türk kızı 5 yıldız

0|1
    0|0
  • Güzelse güzel napalım yani , illa bir kıyas..

0|0
    0|0
    • bir şey yapalım demiyorum zaten :s

• En güzeli sharapova soran arkadaşa söylüyorum

0|0
    0|0
  • rus kizlari ic guzelligine degil cep dolgunluguna bakar :D

0|0
    0|0
  • Özellikle sharapova çok seksi

0|0
    0|0
  • rus kızları guzeldır tabıkı

0|0
    0|0
  • Evet sonuna kadar destekliyorum seni yola geldiniz sonunda Rus kızları Türk kızları gibi paraya tipe bakmıyor seviye bakıyor iç güzelliğe bakıyor

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• biz rus kızları çirkin demiyoruz ama bu kadarda abartılmalarına gerek yok.bizim ülkemizdede başka ülkelerdede çok güzel kızlar var .güzel kızlar sadece ruslara verilmemiştir.

1|0
    0|1
    • 175 boy sarı saç mavi göz 90 60 90 hokka burun uzun bacak aklıma gelmiyor daha ve istisnalar tabiki var ama yüzde 90 böyle

• her milletin tipi fiziki özellikleri aynı omak zorunda değil ama abartmayın bu kadarda

• tabiki değil ama rus kızlarıda güzel kızlar yani

• nasıl bir güzellik bu ?:D

danazorus gibiler. muhtesem beyaz tenleri yok.

futbolcu tipi var:D

kiz dediğin narin olur. orn:/ fransa ve Norveç kızları. koreli kizlar.:)

1|0
    0|0
    • :D cekik gözlülerle rusları bir mi tutuyorsun ?

175 boy sarı saç mavi göz 90 60 90 vucutla 140 kızları kıyaslıyorsun yazık :)

• öyle olsa fransa Norveç kore diye benden tipli ulkeleri sayar mıyım?:)

söylediklerinin hiçbiri değilim ki tanrı vere çoğu rus kizindan guzelim~

• hiç şüphem yok hiç

• tamam güzeller ama uzun olmaları avantaj bence

0|0
    0|0
  • Rus erkekleri yakiskli degil bebegim

0|0
    0|0
  • link vereydin biz de göreydik

0|0
    0|0
    • G...nü başını açan her kız erkeklerin gözünde gzldir.azıcıkta rahat ve genişse tamam.siz önce göbeklerinize bakın sona türk kızlarını beğenmeyin.sizin kahırlarınızı ruslar cekermi acaba.bi sesini yükselt bakalım onlara.bizim gönüllerde italyan erkek ister napalım yani;)

Yükleniyor...