Dünyanın en iyi futbolcusu dediğiniz Messi'nin bir röveşata goolünü izledinizmi hiç?

Dünyanın en iyi futbolcusu dediğiniz Messinin hiç röveşata goolünü izledinizmi hiç?

0|1
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Valla Hugo Almeida'nın 40 metreden doksana frikik oturtmuşluğu var zbam diye, görsek 'vay be ne topçular var' deriz ama herif bitiricilik fukarası bir forvet normalde.

Messi'nin o sistemde rövaşata gol atmaya ihtiyacı yok.

Ha bence Ibrahimoviç kendisinden daha büyük topçu, orası ayrı.

0|1
    0|0
    • Valla hep aynı tarz gooller attığı için izlemiyom sıkıcı geliyor adam artık...

• Ronaldo varken , messi en iyi olamaz

0|1
    0|0
  • messi roveşeta atabilecek bir oyuncu değil, bazı oyuncular öyledir yani, ben hiç hatırlamıyorum mesela attığını, sırtı dönük oynayabilecek ya da vuruş yapabilecek bir oyuncu değil, aslında en fantastik oyuncu zlatan ibrahimoviçtir adam her uzvuyla her türlü gol atabilen bir oyuncu, roveşötasıda boldur aynı zamanda :D
    https://www.youtube.com/watch?v=4Vrs3ZnhXh8

0|1
    0|0
  • Röveşata atmayınca en iyisi olmuyo mu?

0|0
    0|0
    • Eksik o olmayınca

• Servet Çetin in röveşata golü var yani o daha mı messi den :D

• Doğru diyorsun bak hatta servet çetin'in dört beş kişiyi çalımlayıp attığı goolü biliyorum üstüne röveşata goolü daha yetenekli demekki

• O yüzden iyi olabilir mi. Adam en basiti en iyi şekilde yapıyo röveşataya ihtiyaç duymuyor.

0|0
    0|0
    • Adam iyi değil ki bir kere ispanyada defans oyuncusu kalitesi sıfır bana göre bunu Beşiktaş'a gelen Alexis Delgadoyu izlerseniz görebilirsiniz...

• İspanya da defans kültürü yok doğru ama tek bir oyuncu üzerinden bütün ülkeyi yargılamak yanlış olur. Puyol , Pique , Ramos gibi isimleri kötü mü?

• rövaşata gölü atmayla dünyanın en iyi futbolcusu olunmaz. olunsaydı messi olamazdı.

0|0
    0|0
    • Eksik diyorum yeteneği...

• rövaşata golü atmak zordur, kabul ediyorum ama messi iyi futbolcu.

• Messinin ahım şahım bir yeteneği yok defans oyuncuları beceriksiz belkide benim kalite yetenek anlayışım farklı mesela spiker futbolcu şut çekiyor kalenin iki metre yukarısından auta gidiyor mükemmel vurdu diyor

• Dünyanın en iyisi olmak demekten çıkardığın anlam bu mu?

0|0
    0|0
  • Hayır 6-7 kişiyi çalımlayarak attığı için gollerini pek fırsat olmuyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...