Lütfen cevaplayın neden boyle yapıyor ?

Benim çok yakın bir arkadasım var ve bı cocuktan hoslanıyor. benimde arkadasım oldu zamanla. 2 hafta once falan ılıskım bıttı. Ilıskım varken bu cocuk benım ayrılıp ayrılmadıgımım falan bu benm en yakın arkadasıma soruyomus. arada mesaj atıyodu falan. sureklı sevgılımı soruyodu. ilişkim bitti. ogrenmıs. mesaj attı ayrıldınmı falan dıye . evet dedım. sonra bugün bizim buraya gelcen dimi falan yazdı bende ne alaka falan dedım. o da konuyu degıstrmeye calıstm ama olmadı dedı. bende tamam falan dedım. sonra gecen gun ben bu en yakın arkadaslarımın yanındaydım . o cocukta vardı . onlardan bıraz uzakta duruyoduk bız. bana seslenmıs. ben duymadım ama . sonra nıy uzakta duruyolar falan demıs. mesaj falan atıyo gorunce bakıyo ne bılıyım bu cocuk neden boyle yapıyo ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence cok dusunme. Kara toprak bile iki urun narasında nadasa bırakılır dinlesin diye. Bence biraz ruhunu dinlendir. Biten ilişkinin acıları yok gibi gelir ama bir sure daha garip hissedersin kendini. Belki dustugun bosluktan dolayı ilgini cekiyor olabilir. Ona da kendine de zaman ver. Eger seni o rahat bırakmıyorsa bir müddet bu konulardan uzak kalmak istedigini soyle. Ama onun da uzaklasmasına izin verme yine takılın vs. Bu esnada hem biraz kafan rahatlar hem de onu ölçüp tartma olaylarını halledersin... Aceleye gerek yok... Saygılarımla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O arkadaşını kullanmış bile olsa igrenc

0|0
    0|0
  • belkı kararsızdır

0|0
    0|0
  • ya arkadasını ya seni seviyorda sen ondan hoslanıyormusun liseli gibi yazmıssın birde yazıyı :D cok karısık difransiyel denklem gibi çözene kadar :D

0|0
    0|0
    • Ahahah yok be ben uzak durmaya bıle calısıyorum sonucta arkadasım hoslanıyo :D

• ama cocuk senden hoşlanıyor sanki ve arkadasını sana yaklasmıs olmak için kullanıyor arkadasın üzülcek öğrenince yazık :S

• Senden hoşlanıyor en yakın arkadaşını sana ulaşmak için kullanmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...