Sizce bu hafta fener gs arası puan farkı acılır mı kapanır mmı?

bu hafta krıtık maclar var fb es es le evınde gs deplasmanda karabukte kanımc bu hafta lıgın seyrı degısır gıbıme gelıyor sızce ?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Karabükte galibiyet almak için zorlancağımızı sanmıyorum..

Fener Eskişehir ile berabere kalabilir...

Puan farkı açılacak bana göre...

0|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Karabük zor bir deplasman olucak Gs için bence karabük maçı berabere biter ve eskişehir de zor bir maç olucak ama FB bu hırsla maçını kazanarak farkı 2 ye indirir diye tahmin ediyorum :)

0|1
    0|1
  • cok krıtık haftalar puan kayıpları cok kotu olur sampıyonluk ıcın en onemlı haftalar

0|0
    0|0
  • Puan açılır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• fener 3 kulvarada gs tek kulvarda devam ediyor fenerin puan farkını düşürmesi bu geniş olmayan kadrosunda çok zor bu hafta olmasa ilerde açılır eğer türkiye kupasından vazgeçmezse

0|1
    0|0
  • Bence Fenerbahçe 33. haftaya kadar puan kaybı değil kayıpları vericek GS şuanda tamamen Lige odaklanmış durumda önceki sezon GS tamamen lige odaklandığı için zaten farkı açmıştı arada bir avrupa kupasında maç yapıp yarışsaydı öyle 9 puanlık bir fark atamazdı . Bence 33. hafta Fenerbahçenin tek yolu kazanmak ve Galatasarayın TB karşısında yenilgisini beklemek olucak bunlarda çok zor şeyler o yüzden Galatasaray bu sezonda Şampiyon bence (Galatasaraylıyım elimden geldiğince objektif yazdım )

0|1
    0|0
  • Bu hafta değişmez birşey.

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • 33.Hafta feneri yenecegimizi düsünüyorum,dolayısıyla puan farkına önem vermiyorum.Acılabilirde-Kapanabilirde.

0|1
    0|0
  • herşey galatasarayın elinde gs puan kaybederse puan farklı kapanır kaybetmese kapanmaz aslında 4 puan okadarda çok değil

0|1
    0|0
  • Ümidimiz o yönde :D

0|2
    0|0
  • İkisininde rakibi zor dengeler değişebilir

0|1
    0|0
  • puan farkı açılabilir bence

0|0
    0|0
  • Son derbi maçına kadar yakın olur puan farkı.

0|0
    0|0
  • 33. hafta G.Saray 2 puan önde girer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...