Galatasaray Spor kulübü Fatih Terim ve ekibi için Tahkime gidiyormuş Bu konu hakkında düşünceleri alayım !!!

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu kadar artislik yapmaya ne gerek vardı. Tahkime neden gidiyorsunuz bana ceza yazın diyen fatih terim değilmiydi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim daha öncede söylediğim gibi Realmadird maçında 3-0 lık mağlubiyeti utanç verici sonuç olarak gördü ve istanbuldaki maçın 3-2 gibi bir skorla biteceğini ve galatasaray camiasının yenilmez bir takımı yenmiş gibi sevineceğini tahmin etmediği için, zaten beni göndereceklerdi madem öyle giderken şu hakemlere bir sövüyümde içimde kalanlardan kurtuluyum hemde galatasaray ben yokken nasıl şampiyon olacakmış bensiz takım neymiş herkes görsün dedi. Fakat real maçından sonra gördiki hala bir umut vardı ve ben o umudu tükettim dedi. Takım fatih hocayı gönderrse bu gs deki son sezonu bir daha almazlar gs ye, hele birde şu son haftalarda gs puanlar kaybederse fatih terim şampiyonluğa engel olan düşünmeden hareket eden isim olarak anılacak. Yok birşey olmazda masörlerle yardımcı antrönerlerle kulup puan almaya devam ederse bu kezde fatih terimsizde oluyormuş gönderleim gitsin diyecekler. Her Türlü Fatih Terim patlayacak gibi görünüyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• co gereksız ceza bence bu kadarda olmaz tamam FATIH hocanında yaptıgı gereksızdı ama cezada asırı bnce

1|0
    0|0
  • Ertelenir cezası ,düşünmeden konuşmak konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır..tutuştu etekleri

0|1
    1|1
  • Gider gitmez bu onun bileceği iş...

Ki ben tahkimden hiç bişi beklmiyorum...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• merak etme 4 maça iner ya da ertelenir ceza

0|0
    0|1
    • inip inmemesi değil mevzu sence saçma değilmi geçen seneki cezamı da koyun demesi sonra da tahkime gitmesi hakem hatalarından şimdiye kadar en fazla Beşiktaş yara almıştır bizim bile sesimiz çıkmıyor

• gitse düşme ihtimali var yükselme ihtimali yok sen olsan denemezmisin?

0|0
    0|0
  • Yönetim gidiyor yanlışın var Fatih Terim gitmek istemiyor zaten link

0|0
    0|0
    • ben ne yazmışım santiago Galatasaray spor Kulubü demişiz

• yani ne oluyor o zaman artisliğin ne anlamı kaldı

• O Fatih Terimin biliceği iş sinirli birşekilde konuştu bence zaten cezası yanlış bu tür konularda futbolculara bile sarı kart veriliyor yani bir uyarı veriliyor . Fatih Terimin yaptıgını tasrip etmiyorum ama bence uyarı almalıydı Federasyon desen Yıldırım Demirörenin şike döneminde neden hemen koltuga atladığını zaten Objektif bakan biri anlar ilk yaptıgı işte Fenerbahçeyi kurtarmak oldu yani bunlar bir tesadüf değil bana göre

• yönetim gidiyor ama sanmam bişey çıkacağını..Fatih Terim kendine yakışanı bilir sıkıntı yapma sen...

0|1
    0|0
  • her takım ceza yedikten sonra tahkime gider...

0|0
    0|0
  • merak etmeyin gsliler yine ertelerler yapacakları şey değil daha önce yapmışlardı :)

1|0
    0|1
  • Cezanın düşme ihtimali yüksek.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir itiraz.

0|0
    0|0
  • ağlıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...