Squatta kaldirilabilen kg benchtede kaldirilabirmi?

Squatta 70 kg 3 set yapabiliyorum son denememde 80 kg a ciktim benchtede maksimum 40-50 kg ile 3 4 deneme yapabiliyorum guvenlik bari ile birlikte sizce bench prestede kilogrami 70 e 80 e cikmalimiyim?

Güncellemeler:
Mk suraya seksimiyim nasilim gbi bir soru sorsam yorum yagardi ne kadar bilincsiz kisilerle dolu bu site

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• hayir

0|0
    0|0
    • Neden hayir

• simdi yeni anladim kusura bakmayin, yavas yavas cikabilirsin tabi agirlik kaldirmaktan zarar gelmez :)

• Bilincli bir yorum beklerdim yinede tskrler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Bacakarda, ki kas vücutta bulunan kasların %60 ı dır. En büyük kas gruplarındandır. Amacın ne onu bilmiyorum ama bench te de yüksek ağırlıklara çıkabilirsin, ama bacaklarınla bastığın ağırlığı hiç bir zaman göğüste yakalayamazsın.

0|0
    0|0
  • istesen de çıkamazsın ki. bir kadın için 70 kg bench press çok uzun süre antrenman demek. bir de benchte göğüs ve kol kası kullanıyorsun. squatta ise boyun altındaki kasların çoğu çalışıyor aynı kiloları girebilme ihtimalin var mı sence?

0|0
    0|0
  • yapamazsın

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki squat daha fazla ağırlık kaldırman normal

0|0
    0|0
  • 160 kilo sguat yapıyorum bencte 80 85 bacakla kol bir olurmu hiç:) tabiki olmaz

0|0
    0|0
  • kollarındaki itme gücü bacaklarındaki kadar olmaz. sanmıyorum 50den 70e bir anda çıkabilceğini 30 kilo az değil. 1 tane dene maksimum için yaparsın belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...