Hoslandıgını sevdıgını nasıl anlarım?

arkadaslar ınsan sevmedıgı hoslanmadıgı bırıne sureklı bakarmı?benım amcamın hanımının oglan kardesı var.kendısı 23 yasında okuyor tatıllerde geldıgınde bır araya gelıyoruz geldıgımızdede bana baktıgını hıssedıyorum.bazen goz goze gelıyoruz.ben bu cocuktan hoslanıyorum onunda bana karsı hıslerı var mı dır bunu nasıl anlarım ve bu kısıyı kendıme baglamak ıstıyorum bana karsı bos degıl ama bunu acık acık bana soylemesını nasıl saglarım taktıkler ıstıyorum sızden

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• cumlelerınden mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece tatılde gelıyorsa yapma kendıne hakım ol ınsanlara güvenılmez:( sakın yapma bunu sadece allaha dua et en hayırlsıını iste . gecmsıınden emın olmadıgıın kımse ıle cıkma

0|0
    0|0
    • kendısını ve aılesını ıyı bılıyorum namazında nıyazında bır ınsan.gecmısın de derken neyı kasdedıyorsunuz?hovarda oyle kız pesınde kosan bırı degıl bunu ıyı bılıyorum.ben bu kısının bana karsı bos olmadıgını bılıorum ama kendısı adım atmıyor bakıyor ama herhangı bır yakınlık yok

• hayır guvenılır mı guvenılmez mı aılesı önemlı ama önemlı olan cocugun nasıl oldugu alimden zalim doğar diye bır laf var benım 45 dakıka önce sordugum aşk bölumunde bır soru var oku anlarsın sevdgıım kızda eskı cıktıgı ıle tatıllerde beraberdı yazları 3 ay sonrasında farklı ıle gıdıyordu ve benim sorunum cıktı ortaya

• amcanın hanımını oğlan kardesi amcanın oğlu olur yani birinci dereceden kuzenin olur evet bakması beğenmesi anlamına geliyor fakat hayatta adım atmaz bekleme :D

0|0
    0|0
    • yengemın kardesı yanı?

• sen ona hoşlandığını belli etmeden adım filan bekleme akraba sayılırsınız bundan dolayı cekiniyor sen belli et ya da ediyormusun?

• yenı baslıyor bu bende daha once yoktu o kısı bakıyordu sureklı halen bakıyor ama cozemedım.konusmuyoruz sadece hos geldın hos gıttın o kadar?bu neden olabılır

Kızlar Ne Diyor 1

• Sürekli bakıyorsa ilgileniyodur ama sadece tatillerde görüşüyosanız zorr.

0|0
    0|0
    • bakmasına bakıyor ama cozemedım konusmuyoruz bıle?

Yükleniyor...