Kızlar karşınıza hoşlandığınız erkek çıktığında..

Kızlar karşınıza hoşlandığınız erkek çıktı ve dediki senin yanında hiç kendim olamıyorum sus pus oluyorum sempatikliğim felan ortaya çıkmıyor sana çok yoğun duygular besliyorum dese tabii bunların hepsi doğru o erkek hakkında neler düşünürsünüz?

Güncellemeler:
teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vereceğim :)))

carpediemci harbiden adamsın söylemeden edeemdim yoksun amna

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Onu yıprattığımı düşünürüm ve bu hiç hoşuma gitmez.

0|2
    0|0
    • aaaa niyee yaniii böyle düşündün?

• Benim yanımda kendisi olamıyorsa onu başkası olmaya zorluyorum demektir,yani onu yıpratıyorum ve hoşlandığım erkeği yıpratmak elbette hoşuma gitmez.Benimleyken kendisi olabiliyorsa ve ben onun kendisi olmasından hoşlanıyorsam bu harika bir şeydir işte.

• ama istemeden oluyor bu hanii oda isteyerek yapmıyorki bunu arkadaşım... çokta yoğun duygular besliyorumda diyor ama

• Agzini burnunu kemiririm.

Laf arasin da mallastin yine sen demeyi de eksik etmem. Ayiyim yavrumu sever iken oldurucigim.

Gfvxb:D

0|2
    0|0
  • Yerim onu yaa

0|1
    0|0
  • ne düşüncem zaten hoşlanıyomuşum adamdan adamda gelmiş açılmış oh mis :D

0|1
    0|0
    • yaniii onun gözünde + mıdır senin için

• tabiki

• Neyinin artı olduğunu merak ettim. Kasılan ve gerilen bir adamın yanında sende gerilirsin. Seni içine kapanıklığıyla mı etkileyecek..

Erkekler Ne Diyor 3

• Iyi karşılar benceeee.

0|1
    0|0
  • Tüm ezik hareketlerini önüne sermiş olursun...

0|1
    0|0
    • neden ? eeee ne yapmalı o zaman nesi varki bunun sonuçta oda vicdan sahibi bir kız..

• işte ne olabilirki hocam ama kızı kendimden yükseklerde görd�ğüm kesin hani üstün görüyorum

• E tamam gözünde büyütme kızı. Unutma; Kendine değer vermek bizim ilk şartımız. Kızlar kendine değer veren bir erkek gördümü peşini bırakmaz...

• valla merak ettim cevap ver kız :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...