Galatasaray: Elmander'in durumu ne olacak?

Arkdaşlar umut ver drogba var burak var. .Elmander'in sakatlığı geçti fakat adam forma şansı bulamıyor.Sadece real maçında zorunlu değişiklik olarak ebue nin yerine girdi.Bana sene sonu yol gözüktü gibi geldi ona.Ne olcak bu Elmander'in durumu?

• Büyük ihtimalle sene sonu gider
    0% (0)67% (6)55% (6)Oy Ver
  • Büyük takımlar sene sonu burağı alırlar hertürlü elmandere seneye ihtiyacımız olcak
    50% (1)11% (1)18% (2)Oy Ver
  • Elmander türkiyenin en iyi defansı en sağlam forvetlerinden terim yollamaz onu
    50% (1)22% (2)27% (3)Oy Ver
  • Gitmez ama hiçbirzamanda eski performansını gösteremez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link elmander kasım paşaya gidiyormuş

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre Elmander Umuttan daha iyi hatta Buraktanda o formuna kavuşsa bence Buraktanda Umuttanda daha iyi ikili olur Drogbayla çünkü ikiside Fiziki güçlük rakibi çok yıpratan özellikleri var o yüzden iyi anlaşırlar . Şampiyon oldugumuz sezonda rakip stoperler hep Elmanderden korkuyordu gol atmasa bile attırıyordu fiziğini gerçektende çok iyi kullanıyor . Bana göre kesinlikle gitmesin hatta formuna tam kavuştugunda Elmander - Drogba ikilisiyle bir denenmeli derim ikisi hem tecrübeli hemde birçok ortak noktaları var ilerde çok iyi anlaşacaklarını düşünüyorum . Ayrıca Burakın eksik noktaları var rakibe sırtı dönükken top saklayamıyor fiziğini iyi kullanamıyor oysa bunları Elmander çok iyi yapıyordu .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Elmander her yönüyle çok iyi futbolcu..

Gitme ihtimali çok yüksek ...Ben gitmesini istemiyorum açıkçası ihtiyacımız olabilr.. Ayrıca Umut mu Elmander mi desen Elmander derim...

0|2
    0|0
  • Elmander'e Galatasarayın ihtiyacı var,ama galiba gidecek ve ben bunu istemiyorum.

0|2
    0|0
  • Elmander türkiyenin en iyi defansı en sağlam forvetlerinden terim yollamaz onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Elmander çok iyi forvet,iyi pres yapan,mücadele eden bitiriciliği olan kafa toplarında hakim tecrubeli üstelik,fakat burak çok formda,drogba ise zaten adam drogba yani,bu ikisinden şu formu ile formayı kapması çok zor,kendi de biliyor zaten,ben sezon sonu ayrılacağını ve premier lige geri döneceğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Seneye sahadaki yabancı sayısı 5 e düşecek.Bu takıma iyi bir sol bek lazım ama yerli sol bek yok,mecbur yabancı olacak.Bu şartlarda Elmanderin takımda kalma ihtimali yok denecek kadar az

0|2
    0|0
  • Gider gitmeli gönderilmeli...

0|1
    0|0
  • sezon sonu gider

0|0
    0|0
  • Geçen sene Elmander-Baros ikilisinin uyumunun Galatasaraya ne kadar puan kazandırdığını gördük umarım gitmez

0|0
    0|1
  • Elmander cok mucadeleci ve cok etkili bir topcu barosu bitirdikleri gibi yine bir fenev macinda elmanderise bitirdi serefsizler elmander gidebilir ama karakter kisilik ve topculuk bakimindan futbol yasamini bitirdikten sonra bence mutlaka galatasarayda gorev almalidir bize yakisan bir insan golmander ! Elmander elmander elmander amman amman can alici vuruslari ah elmander elmander :)

0|2
    0|0
  • Hizmetleri için teşekkür edip ..vedalaşma zamanı.

0|1
    0|0
  • Yabancı sayısı 8'e düsecegi icin mecburen gidecek.Ne olursa olsun,2011-2012 şampiyonlugunu hatırladıkca,en cok Elmander gelecek aklımaa..

0|1
    0|0
    • benimde.Karakter olsun oyun anlayışı olsun çok iyi bir oyuncu ama formsuz.Tekrar eski formu yakalaması kolay değil

• c şıkkına koptum ortak uzun diye stopermi oynatcan adamı?

0|0
    0|0
  • Burak satılırsa Elmander kalır. Biraz da Burak'a bağlı.

0|1
    0|0
  • elmander nereye gidiyo arkadaş daçmalamayın adam madrid maçında bize çok şey kazandırdı gerek pasları gerek şutları adam harikalar yarattı

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle sene sonu gider

0|0
    0|0
  • kovulacak sanırım

0|0
    0|0
  • Elmander gibi bir adamı değerlendiremedi G.Saray bu sene.

0|1
    0|0
  • Seneye gider.

0|1
    0|0
  • gönderirler kesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...