Saflıkla ilgili yazıları okudum

bu gün bu siteye üye olldum

burda saflık la ilgili yazıları okudum

saflık çok mu kötü bir şey

yardım sever olmak çok mu kötü ama sonradan iyiylik yaptıgının kişinin kazıgını görüyorsun

birinin kötülüğünü gördüğümde karşılıgını veremiyorum korkuyorum aslında hazırcevap degilim

nasıl bu korkumu yenebilirim

Güncellemeler:
açık göz olmak istiyorum bu hareketi yapacagını önceden nasıl anlayabilirimkarşıma hep cin fikirli kişiler çıkıyor

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• saflık iki anlamda kullanılır. 1.saf temiz kalpli ama cahil anlamında 2.saf çok temiz iyi ahlaklı anlamında. iyiliğini suistimal ediyorlarsa sende iyilik yapacağın iyi insanları seçmelisin:) bol bol kitap oku ama anlamak için oku ve sürekli konuşkan ol ezdirme kenedeni :)

0|0
    0|0
    • insanların düşüncesini önceden anlamak istiyorum aldatılmak istemiyorum bunun için ne gerekir

• adanadayım

• adana iyidir be gelmiştim oralara askerliğimde :) 1 sene oldu :)

Erkekler Ne Diyor 3

• saflık cok ıyı

0|0
    0|0
    • çok kötü

başkası tarafından aptal yerine konmak çok mu iyi arkandan günlerce konuşulmak nasıl

• Anlayamazsın sen sensin onlarda öyle işte ama genel kannat sende tarafa olumlu olcaktır buda senin karın zarırını zaten biliyosun aradaki fark seni tatmin eder inşallah

0|0
    0|0
  • sen iyilik yap denize at .allah görür .bir gün yaptigin iyilikler karsina durur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence yaptigin iyiliklere,karsilik bekleme,bolece kotuluk ggorsende kotulukle cvb vermek zorunda kalmazsin..iyi niyetli olmak yardim sever olmak kotu bise değildir..guzeldir hatta cok guzeldir,ama karsilik gormeyip sende onun gibi kotu olursan,bu guzellikten,hicbise kalmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...