Sıkılaşmak ve düz bir karın şekilli vücuda sahip olmak için, Fitness mi Plates mi Cardio mu? veya baska? detaya bak:)?

gobegim dumduz ve sekilli bir vucudum olsun cok olmasada etkisini 2 ay icerisinde en gec gormeye baslayim istiyorum bir spor merkezinede gidicem ama hangisini secmeliyim? dedigim gibi olabilmem icin

Güncellemeler:
ama en kisa zamanda arkadaslar :D onemli bu :D
kimse yokkmuuuu

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kisa vadede kesin bir sonuc bekleme gercekci dusunecek olursak pilates ile baslamani tavsiye ederim sonrasinda cardiyo pilates ve fitness programlari ekleyebilirsin tabiki bir egitmen esliginde beslenme kontrolu yaparak istikrarli calismalisin pilates egitmeniyim gunde 10 larca kisi karin yaglarindan kurtulmak yag yakip kas yapmak sikilasmak icin bu spora basliyor genetigin el verdigi kadariyla vucut sekillenebilir sikilasabilir kg eksilmese bile ayni kiloda oldugun diger kisilerden daha siki ve fit gorunebilirsin bence oncelikle bunu bir sureye sigdirma 2 ay gbi kisa bir sureye indirgeme spor ve beslemme aliskanliklarini bir duzene koy hayat tarzini buna gore uyarla sekillendirmek istedigin bölgeye göre gunluk antrenman programlarin degisebilir ve kesinlikle salon sporuyla yetinme evde bos vakitlerinde kendinde calis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardiyo, fitness ve iyi bir diyet ile yap çünkü kardiyosuz karın kası çıkması nerdeyse çok zor genetiğinde çok iyi olması lazım tabi

0|0
    0|0
  • size pilates yapanızı öneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• pılates sıkılastırır
    fıtnessta oyle
    cardıo yag yakar

0|0
    0|0
    • platesi soktular aklima sanirim en cok ihtiyacimi o karsilicak :D

• vavv ciddimiisiniz 10 ay :O ne kadar zamanda gordunuz en kisa etkisini ve gercekten hayal ettiginiz gibi bir vucud oldumu

• senınle benım yasım aynı degıl once ordan baslayalım ;) haftada 2 gun yapıyordum ben 50 dk assa yukarı ve 4-5 ay sonra gormeye basladım faydasını... ama tam boyle ıstedıgım forma gırmek uzereyken hanı 3-4 ay daha yapsam hah sımdı oldu dıyebılecegım zaman bıraktım ( yaztatılı fılan ) sonrada baslayamadım

Yükleniyor...