Ayrı eve cıkmama sorunu..

benım sevgilimn ailesi çok iyi insanlar benide cok seviyorlar ama şöyle bir sorunumuz var sevgilim evlenince ailemle birlikte yasarız diyo evin en kücüğü ben olduğum icin ayrı eve cıkamam onlarla oturmamız lazım diyo benım ıcın pek sorun olmaz sadce anne ve babası olucak ama benım ailem hayatta böyle bişeyi kabul etmez ayrı ev isterler sorun cıkar biliyorum ciddi düsünüyoruz yanı ailelermzle daha bu konuları konusmadık ayrı ev falan ama benım ailemın özellkle annemn karsı cıkacağından emınım sevgilime diyemiyorumda of bilmiyorum aslında benım ıcın fark etmezde sevgilime ayrı ev istediğimi nasıl ima ederm veya kendi ailemi nasıl ikna ederm :/

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• rahat rahat sevısemezsınız bıle bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ev ev üzerine olmaz bir kere evleniyorsun sonuçta, maddi durum el vermiyorsa düşünülebilir ama diğer türlü kendi evinize çıkın daha rahat et, yarın birgün eşin dostun arkadaşın gelecek yatılı yatısız nasıl olur bilmyorum

0|0
    0|0
  • ben ce ayrı ev en iyisi annen ler dogru düşünüyorlar ama ıkna edemesen siz beraber oturmaya başladıktan bir süre sonra yani iki yıl gıbi bir süre sonra zaten kendiliğinden ayrı eve cıkarsınız genelde bole oluyor anlasmazlıklar yaşanıyor aileler arasında

0|0
    0|0
  • lafı ağzında geveleme direk söyle arkadaşına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen rahat edemezsin ki ailenden önce araştır nette bu tip sorunları 1 kaç yıl sonra cok problem oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...