Koşubandında yürüyüşşşşşşşş

yediklerime dikkat ederek hergün koşu bandında 1 saat eğim 20 de hız 4 te yürüyorum sizce sayılar doğrumu birde baldırlarım çok büyük asıl baldırlarımın erimesini istiyorum herkes eğimde yürüme bacakların kas yapar diyolar bazı yerlerdede eğimin baldırları daha çok zayıflattığını duydum sizce ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kas falan yapmaz böyle şeylere inanma kas yapmak öyle kolay bir iş değil genel olarak söylüyorum düşünsenize kas yapmak için millet 50 kgnin altına giriyor 3 4 ayda zor kas yapıyor siz kendi vücut agırlgınızla yapıyorsunuz öyle şeymi olur . 4 derken bandlara göre değişiyor mesela ben bazen yürüyorum bazen koşuyorum yürüüğümde 6 da yürüyorum yani hızlı tempo yürüyüş olmalı öylemi öyleyse iyidir 20dkdan sonra 40 dklkk hızlı tempo iyidir iyi yapmışsın asla burakma sporu bir yaşam biçimi haline getir zamanla ne dediğimi anlıycaksın 2 ay sonra 6 kg verince burakma kesinlikle sporu en büyük yanlışlardan biride budur . Kilo vermek zor bir iş değil önemli olan burakmamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Baldır için bisiklet daha iyi bir seçnek ama yürüyüşünde faydası olur. 20 zaten en son ayar onu düşür ki çok zorlamayasın sakatlanırsın 1 saat te. Süre de uzun hergun yapıyorsan hızı artır tempolu koş 30 dakika yap arada yürür yine koşarsın. Yürüyüş zayıflatmaz seni koşu zayıflatır.

0|0
    0|0
  • eğilmi değilde düz yürü

koşu bantında 20 dakika kuralı vardır, 20 dakikadan sonra yağ yakmaya başlarsın, benim tavsiyem eğimli değilde düz yürü 20 dakikadan sonra temponu düzenli olarak arttır ve azalt yani ilk 20 dakikadan sonra 10 dakika hızlan ve sonra 10 dakika tempoyu düşür,bu şelilde devam et, ama bu tempoyu azaltma ve arttırmaları birden yapma yavaş yavaş hızlan ya da yavaş yavaş yavaşla, nabzını kontrol et yani

0|0
    0|0
  • kaslı bacak harika bir şey, neden istemiyorsun ki? Yürümek yerine sıfır eğimde koşmanı tavsiye ederim örneğin 5dk yürü, sonra 5 dk 8 hızda koş, sonra 10'a çıkar falan, bitirirken de böyle kademe kademe yavaşla.

0|0
    0|0
  • hız 8 e cıkar.

0|0
    0|0
  • öncelıkle ılac kullanma sabahları ilk işin su içmek olsun yemek duzenını ve uyku duzenını bozarsan zayıflarsın

0|0
    0|0
  • resmin olsa bir şeyler söylerdik ama böyle zor...

0|0
    0|0
  • koşu bandında yurume normal yuruyuş yap bandda daha ziyade koşmak daha sonuc verici

0|0
    0|0
  • İşi bilen biriyle görüşüp çalışma klavuzu yap kendine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hergun egimle calisamazsin, diz kapaklarina asiri yukleniyorsun ve ileride saglik problemleri yasarsin. Hic bir spor hocasi uyarmadi mi seni? Ve 4 cok yavas, 5 e cikarmalisin onu, daha sonra 5 bucuga. Yaglarin erimeden kas yapamazsin, ayrica kas yapmakno kadar kolay bir is degil, proteinini duzenli olarak yeterli seviyede almali, uykuna sporuna, yemegine dikkat etmeli, duzenli yasamalisin. Kondisyon yapmayi birak ve fat burning hareketlerine gec, gunde 3 ila 5 litre arasi da su icmeyi ihmal etme.

0|0
    0|0
  • tabıkı zayıflatır bısıklette cok yararlı

1|0
    0|0
  • kosubandi degilde cross yapsaniz (malesef türkce adini bilmiyorum) daha rahat kalori yakarsiniz ve hem kolariniz hemde bacaklariniz calisir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...