Biten bir ilişkiyi yeniden başlatmaya çalışmanın bir anlamı var mı?

Merhaba arkadaşlar.

2 yıllık bir ilişkim var. İlk 1-1.5 sene neredeyse hiç kavga etmezdik, o kadar çok şey yaşadık, o kadar çok anımız var ki.. Daha sonra kavgalar başladı, araya soğukluk girdi, mesajlasmalırımız azaldı, ikimizde de gurur başladı. Ve 1 ay önce ayrıldık anlaşarak. Beni sevdigini söyledi. 2 gün sonra üzgün surat yolladı, iyi geceler demeye başladı falan derken yeniden barıştık.

Aradan 1 ay geçti, yani bugün. Son 1 haftadır yine soğukluk vardı aramızda. Eve geç geliyor mesela mesaj atmıyor, ben de ona atmıyorum haliyle. Mesajları soğuk soğuk yazıyordu. Son 1-2 gündür de hiç konusmadık. Ve bugün dayanamayıp ayrıldım.

Artık tamamen bitmeli mi ? Yoksa 1-2 ay sonra mesaj atıp tekrar barısma ihtimalini yoklasam mı ? O soğuk davranmasa ben de davranmam. O suçu bana atıyor ben ise ona.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Biten bir ilişkiyi tekrar tekrar canlandırmaya çalışmak, sonunu bildiğiniz halde aynı kitabı tekrar tekrar okumaya benzer.

0|1
    0|0
    • Dublorun Dilemması kitabını baştan sona 5 kez okudum ve her seferinde farklı tat aldım örnek pek uymamıs gibi :) Ama haklısın olmuyorsa aradan 1 yıl da geçse yine olmayacak. Ama çok acıtıyor be

• yazık olmuş o yıllara o zaman :/

• belki barısırız tekrar

Kızlar Ne Diyor 4

• Laçka olmuş bir ilişkiden hayır gelmez

0|1
    0|0
  • kangren olmuş kes gitsin.

0|0
    0|0
  • Severse döner sevmezse dönmez kısa ve net...

0|0
    0|0
  • yine ayrılcaksınız ki ne anlamı var .

0|0
    0|0
    • barışmak da istemiyorum. ne istedigimi bilmiyorum ki. PMS dönemindeki kadınlar gibi oldum iyice. Allak bullak etti bu ayrılık zihnimi. Vizeler de var yarısından çaktım şimdi diğer yarısından da çakıcam

Erkekler Ne Diyor 5

• yeniden başlasanız bile eski tadı olmaz, uzun sürmez yine...

0|1
    0|0
  • Birşeyler tükenmiş sona ermiş sizde

Bitirmek en doğrusu.

0|1
    0|0
  • Sönen bir mangalı tekrar yakmanın bir anlamı yoktur..Balıklar rakılar mideye çoktan inmiş sindirilmiş ve boşaltılmak üzeredir mangal artık işe yaramaz..

Tasını tarağını topla ve git..

0|1
    0|0
  • Anlaşarak ayrıldıysanız unut bu işi.

0|1
    0|0
    • Yazıyı anlayana kadar oku

• Okudum barışırsın o açıdan sorun yok tekrar yürütmek mesele ben bir kaç yaşanmışlığa dayanarak bu fikri yürütüyorum ilişki uzmanı değilim yazıyı anladım sen seçimlerini kendin yap en iyisi.

• bitmeli uzatmann anlamı yok çünki her seferinde olucak bu sonu yok o sadece bir alışkanlık artık senin için veya sen onun için aşk degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...