Basketbol vs Futbol?

Sizce hangisi daha iyidir. Ya da hangisini oynayan daha iyidir.. Benim oyum belli :D

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• basketbolda gerçekten güçlü olmalısın
    futbolda bazen üç kağıtla bile kazanılır

0|1
    0|0
    • yok ya basketbolda kısa olan oyuncunun handle dribble ı yani el hakimiyetiyle yaptığı hareketler daha hızlı ve daha keskin oluyor.. Güç daha çok pota altı için :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Basketbol tabiki

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum ama ben hep basketbol oynayanlari izlemeyi çok severim😊futbol içinde aynı şey geçerli bence ikiside olsuun😂😂

0|1
    0|0
  • Basketbol

0|1
    0|0
  • Basketbol. *-*

0|1
    0|0
  • İkisini de izlemek sıkıcı :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hem oynamak hem izlemek futbol der geçerim.

0|1
    0|0
  • Futbolun önüne bişey geçemez benim için şu son 3-4 aydır baskete sardım hem gerçekte oynuyorum hem nba 2k14 oynuyorum hemde izliyorum Fenerbahçe'nin Euroleague maçlarını :)

0|1
    0|0
    • Ben gecenin 4ünde nba maçlarını takip ediyorum sokak basketbolu yapıyorum salon basketbolu yapıyorum. Takımda oynuyorum filan.. Futbolla ise alakam yok

• Ben nba dan zevk almıyorum neden sence? herkes bukadar ilgi gösteriyor merak ettim.

• Basketi daha çok severimde boy yok asdjasj mk böyle adeletin

0|1
    0|0
    • kanka boyla ilgisi yok işte onun.. Kısaysan el hareketlerini daha hızlı yapar daha hızlı olursun.. Kısalığın baskete zerre etkisi yok.. Hatta avantajları bile var

• Orası öylede kanka uzun adam karşında durunca basket atma gibi bir şansında kalmıyo ayrıca eziyolar :D

• Dribble ı çok iyi bilen kısa oyuncu tüm dev pivotları yerle bir edip sayı atabilir turnikeyle ya da jump shot fake le :D Çünkü uzunlar yavaş olur. Ama uğraşması lazım bu kişinin bunun için tabi :D

• Basketbol.

0|1
    0|0
  • Basketboldan daha çok zevk alıyorum ama futbol daha karizmatik.

0|1
    0|0
  • Tabi ki futbol.

0|1
    0|0
  • Basketbol

0|1
    0|0
  • :D futbol tabiki basketbol sadece nba iyi :d

0|1
    0|0
  • Basketbol daha iyi