Yarın öleceğiniz söylense ne yapardınız?

Yarın öleceğiniz söylense ne yapardınız ? Kalbinizdeki kişiye dairde olabilir...

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Oturur helvamı kavururum :) Fıstıklı en sevdiğimden..

Ölmeden helvasını yemek kaç kişiye nasip olur.

0|1
    0|0
  • yarın öleceğim söylense

gider aşık olduğum adamla hemencecik evlenirdim sevişirdim o güzelliği yaşamadan bu dünyadan gitmemek için...

bir de biraz Kuran-ı Kerim okuyup dua ederim günahlarımın affını dilerdim Allah'tan...ya da biraz daha fazla ömür...

0|0
    0|1
  • Her zaman ne yapıyorsam onları yapmaya devam :)

0|0
    0|1
  • Önce sevdiklerimle vedalaşırım herkese mesajlar atar hakkınızı helal edin derim bu site de dahil olurdu buna.Sonra kuranı kerimi açar bolca okumaya af dilemeye başlarım son anda kafir olmadığım için dua kabul olur belki diye düşünürüm.Ve stresli bir şekilde ölümü beklerim

0|0
    0|1
  • Icimden gelen her seyi yapardim,biraz gezinti,biraz sex,biraz sacmalik..hic bir nezaket kuralina dikkat etmez diledigimce erik yerdim sonra guzel bir dus alirdim ve olumu beklerken kivili milkshake icerdim..=)ama en onemlisi hic aci cekmeden olmek..sevdigim kisiyi operken gozlerimi kapatmak daha kolay olur benim icin..

0|0
    0|0
  • Yarını bekleyemeden ölürdüm stresden

0|0
    0|1
    • deli helva yaparım :D

• hah işte onun üstüne koyduğum elde benimki sdjfhagf

• patlıcanlı bir yemekte her türlü ezerim. en sevdiğimdir kendisi :D

pilava gelince biz çeltik tarlalarında ot temizleyerek büyüdük.

pilavımın kıvamını benden iyi bir annem tutturur :D

• uyumazdım ohh.

0|0
    0|0
  • yapamadığım herşeyi yapardım. sonuçta kaçış yok :)

0|0
    0|1
  • su sartlarda altinda sevinirdim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilimin facesini buldum onu hala cok sevdigimi hakkini helal etmesini isterdim. sonra ailemle vedalasirdim ve uyurdum

0|0
    0|0
  • korunmasız seks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kendi helvamı yapardım. kimseye yük olmaya gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Ha bugün ha yarın yapacak bişey yok torpak çağırdımı gidilmeli helallik almaya başlamak lazım

0|0
    0|0
  • Vasiyet yazarım beni şuraya gömün yazdığım yere gider sabaha kadar kazma kürek dalarım mezarı açarım..Sigaramı yakar mezarın kenarında oturur lan yarın ben burda olacağım çoluk çocuk eş dost ağlayacak zırlayacak işe bak a.k diye düşünürüm..

1|0
    0|1
  • keşke derim bir an önce gideriz ne güzel... b...k mu var burda ne kadar cok yaşamak o kadar cok hesabb verecen diger tarafta

0|0
    0|0
  • tam teşeküllü merkez bankasını soyardım.

0|0
    0|1
  • Ne olur ne olmaz bütün dinlerin kitabını alır okurum :)

1|0
    0|2
  • hiçbişi devam ederim

0|0
    0|0
  • Zaten hazırda bekliyoruz birşey farketmez

0|0
    0|1
  • bişi yapmama gerek var mı sence

0|0
    0|0
  • söylene sttir lan derdim.